Оля Фреймут порекомендувала втомленим жінкам не з’являтися на людях: “Навіщо комусь псувати настрій?”

Author name 27 Серпня 2021 в 15:08

Поділитися статтею

Оля Фреймут
Оля Фреймут

Ольга Фреймут – знавець манер та етикету, зразок вишуканості та ідеальної леді. Вона любить вчити українців різних тонкощів поведінки в суспільстві.

Ольга Фреймут – популярна українська телеведуча. Вона у багатьох до сих пір асоціюється з програмою “Ревізор”, де Оля знімалася багато років і епатувала публіку скандальними витівками.

Зараз Фреймут все рідше з’являється на телеекранах. Вона повністю пішла в сімейне життя і виховання дітей. Однак завершувати свою кар’єру Оля не планує, вона розвивається в трохи іншому напрямку. Вона випускає книги з етикету, веде курси, а також свій Інстаграм-блог, де вчить українців, як правильно вести себе в суспільстві.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут навчає українців етикету

Так, нещодавно Ольга Фреймут опублікувала в своєму Інстаграм-блозі відео, на якому вона була невиспаною і втомленою. У кадрі телеведуча сиділа в одному з закладів і була ошелешена тим, що їй принесли величезну порцію салату.

Скріншот Інстаграм-сторіз Олі Фреймут
Скріншот Інстаграм-сторіз Олі Фреймут

При цьому Фреймут закликала інших жінок не повторювати її помилок і краще взагалі не виходити з дому втомленими.

“Леді не повинна з’являтися невиспаною на люди. Якщо сонна, втомлена, зажурилися, краще залишитися вдома. Навіщо комусь псувати настрій поганим виглядом і настроєм? “, – написала Фреймут.

Варто відзначити, що так звані уроки етикету часто дратують простих українців. Вони вважають, що поради Фреймут не завжди доречні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею