“Мої чоловіки”: дружина Микити Добриніна Даша Квіткова показала, як чоловік гуляє з сином

Author name 10 Вересня 2021 в 13:09

Поділитися статтею

Даша Квіткова показала ранок з ідеальним чоловіком
Даша Квіткова показала ранок з ідеальним чоловіком

Блогер Даша Квіткова, яка познайомилася зі своїм чоловіком на проекті “Холостяк”, зараз насолоджується першими місяцями материнства.

Безумовно, це дається їй складно, як фізично, так і морально. Тому чоловік Микита Добринін намагається якомога більше часу проводити поруч з нею, і, звичайно ж, допомагає у вихованні з маленьким Левом, який часто вередує і вимагає уваги батьків.

Наприклад, з самого ранку Микита відправився на прогулянку зі своїм маленьким сином, і дав своїй дружині Даші трохи вільного часу для себе. А дівчатам, особливо після пологів, це дуже важливо.

Задоволена Даша Квіткова показала, як Микита Добринін йде на прогулянку зі своїм сином Левом

В описі Даша вказала, що Микита – це найкращий тато.

https://www.instagram.com/p/CToXbQ-IRZ2/?utm_medium=copy_link

За фото видно, що на вулиці вже справжня осіння прохолода, так як Добринін-старший одягнений в теплій толстовці, а його спадкоємець лежить в колясці під теплими ковдрами. Але свіже повітря дуже потрібен дитині, тому у пари регулярні прогулянки з дитиною.

Ось що в коментарях пишуть шанувальники зіркової пари Даші Квіткова та Микити Добриніна:

  • Папа великий розумник
  • Навіщо мільйон фото викладати про щастя типу дивіться у мене є чоловік і дитина (так у багатьох не тільки у Вас) щастя любить тишу. Навіщо це все, потім виправдовуватися малий на руках бо, а у пішла але з малим все клас. Ну камон
  • Дуже милий татко!

Нагадаємо, Даша Квіткова стала мамою влітку 2021 року. Це її перша дитина, тому до ролі матері вона готувалася довго і ретельно, продумуючи все до дрібниць.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею