Доктор Комаровський рекомендує скасувати уроки фізкультури в школі: причина і пояснення

Author name 29 Вересня 2021 в 13:09

Поділитися статтею

Комаровський дав раду скасувати фізкультуру
Комаровський дав раду скасувати фізкультуру

Медик Комаровський завжди дає дієві поради щодо здоров’я. І часто вони повністю руйнують стереотипи.

Наприклад, зараз найвідоміший медик країни раптово заявив – насправді уроки фізичної культури в школах потрібно скасувати, так як вони не несуть особливої користі.

Чоловік аргументував свою думку тим, що дитина повинна займатися в день спортом близько сорока хвилин. Можна скасувати уроки два-три рази на тиждень, і ввести щоденний обов’язковий цикл спорту після занять.

Це дозволить зробити фізичні навантаження регулярними і привчити до них зростаючий організм.

Таку думку заслужений український педіатр озвучив в ефірі програми “Підсумки місяця з доктором Комаровським ” на одному з українських телеканалів.

доктор Комаровський
доктор Комаровський

“Після уроків діти не повинні бігти додому, не повинно бути уроків фізкультури. Треба після уроків в школі залишитися на спорт. Кожен день! Ось як треба міняти все “,

– сказав доктор Комаровський.

Відзначимо, раніше доктор Комаровський був лікарем. Свою професію отримав через те, що сам був з родини лікарів. Однак потім зрозумів, що його приваблює сфера медіа і публічність, тому вирішив вести своє шоу.

Євген Комаровський
Євген Комаровський

Пізніше його програма стала набирати популярність і зробила відомим на всю країну. На даний момент доктор Комаровський є експертом і безумовним авторитетом у вирішенні багатьох питань педіатрії. Він навіть був радником президента, і все пророкували йому посаду глави Міністерства охорони здоров’я України. Однак той вирішив не йти зі своєї сфери і просто продовжувати діяльність.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею