Як виглядає син Потапа від першого шлюбу

Author name 12 Жовтня 2021 в 18:10

Поділитися статтею

Як виглядає син Потапа?
Як виглядає син Потапа?

Потап – український репер, якого дуже добре знають не тільки в рідній країні, а й за її межами.

Незважаючи на таку впевнену і успішну кар’єру, в особистому житті Олексія Потапенка було дуже багато особистих несподіваних поворотів. Наприклад, його перша серйозна любов була з колегою Іриною Горовий.

Вони зійшлися, коли Ірина тільки народила свою доньку Наталю Горов. Потап в програмі “Зе інтерв’юер ” розповів, що любив Наталю також, як і свою дочку, адже любив Ірину, а Наталя була її рідною людиною.

Любов Олексія та Ірини привела до того, що у пари народився син Андрій.

Син Потапа і Ірини
Син Потапа і Ірини

Навіть незважаючи на те, що пара вже давно не разом, їх спільний син живе з мамою і добре спілкується з татом.

Син Потапа і Ірини
Син Потапа і Ірини

Олексій Потапенко часто бере Андрія на свої шоу. У минулому році навіть зробив його провідним балкона на проекті “Танці з зірками “. Глядачі відзначили, що у єдиного спадкоємця шоумена добре виходить вести за собою аудиторію і привертати увагу телеглядачів.

Нагадаємо, що у Потапа і Насті немає спільних дітей. Пара живе разом у шлюбі вже більше двох років, а скільки часу у них тривали відносини до весілля – невідомо.

Фанати дуже чекають, коли Каменських нарешті оголосить про свою вагітність, і подарує своєму законному чоловікові спадкоємця або спадкоємицю. Але поки Настя тільки тішить обіцянками, і стверджує, що поки для неї пріоритетним напрямком залишається розвиток власної кар’єри, свого бренду і свого імені.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею