Загадкове зникнення Олега Винника і Таюне: що вдалося розкопати про місцезнаходження повелителя вовчиць

Олега Винника називають повелителем вовчиць, які стурбовані його раптовим зникненням із поля зору з початком повномасштабної війни в Україні.

24 лютого 2022 року росія вторглася на територію України, зруйнувавши спокійне та розмірене життя не лише простих людей, а й еліти суспільства. Навіть багатих і знаменитих війна застала зненацька. Багато хто був змушений стати біженцями, рятуючи себе і дітей, багато хто зайнявся допомогою нужденним і захисникам, деякі проявили хоробрість і вступили до лав оборонців своєї Батьківщини, але Олег Винник – не серед них.

Поки більшість його колег активно вели свої сторінки в соціальних мережах і закликали інших не мовчати, появи повелителя вовчиць в онлайні можна перерахувати на пальцях. Останній пост співак зробив ще у квітні, тоді як зараз вже липень. Його бек-вокалістка і таємна дружина Таюне повторила сценарій знаменитого чоловіка.

Де ховається Олег Винник та його дружина Таюне
Де ховається Олег Винник та його дружина Таюне

Куди зник Олег Винник і Таюне

Яких чуток їхнє зникнення тільки не породило. Нарешті розставити все на місця викликалася представниця артиста. За її словами, Олег Винник перебуває у Німеччині, куди виїхав на лікування. Про це також говорить той факт, що ще до війни концерти зірки скасовувалися саме через проблеми зі здоров’ям, які він не розкриває.

Олега Винника зловили за грою у шахи
Стало відомо, куди виїхали з України Олег Винник і Таюне

Окрім лікарняних справ, головний вовк країни присвятив себе допомозі ЗСУ. Так, силами власного благодійного фонду “Вовчиця” Олег закуповує та відправляє на передову автомобілі. Звичайно, доставку на позиції здійснює не він сам, але решту робить особисто і стежить за роботою інших залучених волонтерів.

Оскільки Таюне, хай і неофіційно, але все ж таки вважається дружиною Винника, немає сумнівів, що в такий важкий період вона перебуває з ним. Детальніше про проблеми зі здоров’ям повелителя вовчиць дізнавайтеся на нашому YouTube-каналі “Одна хвилина”:

Схожі статті

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.

Оля Полякова назвала діагноз доньки Маші, через який її госпіталізували в Африці: “Вживала цілий рік”

18-річну доньку Олі Полякової Машу госпіталізували прямо під час відпочинку в Занзібарі. Співачка розповіла, що трапилося з Машею і заявила, що в Африці цим ніхто не хворіє.

Замість ковбаси консервований тунець: гарячі бутерброди, які можна взяти з собою на роботу. Чоловік обожнює

Зготувати швидкий та смачний сніданок можна й без ковбаси. Достатньо замінити цей продукт тунцем. Додавши сир та овочі, отримаєте смачні, ситні й корисні гарячі бутерброди.