Оля Полякова приголомшила історією кохання з Вадимом Буряковським: “Я була коханкою свого чоловіка”

Одна з найяскравіших українських співачок Оля Полякова приголомшила розповіддю про знайомство зі своїм першим та поки що єдиним чоловіком Вадимом Буряковським.

Оля Полякова завжди мала яскраву зовнішність, яку було неможливо не помітити. Без жодних сумнівів, вона не страждала від нестачі чоловічої уваги, обравши серед них найзавиднішого кандидата в чоловіки – мільйонера Вадима Буряковського.

Доля звела їх на дні народження бізнесмена. Вадим хотів порадувати себе та гостей гарним співом гарної співачки. Так Оля потрапила на свято як замовлений артист, а ця її робота в результаті стала початком великої історії кохання.

Хто був першим чоловіком Олі Полякової?
Оля Полякова приголомшила історією кохання з Вадимом Буряковським

Оля Полякова приголомшила історією кохання зі своїм чоловіком

Вадим був підкорений перспективною, але ще маловідомою співачкою Поляковою. Без особливих зусиль чоловік відшукав номер телефону Ольги і зателефонував їй. Вона, на його щастя, відповіла не лише на дзвінок, а ще й взаємністю. Так із дружніх відносини швидко переросли в романтичні, незважаючи на те, що у Буряковського була дружина.

Між ними сформувався любовний трикутник, який Вадим досить швидко розірвав. У програмі “Зірковий шлях” артистка чесно зізналася, що стала розлучницею:

Я була коханкою свого чоловіка. Недовго, тому що він дуже рішучий, він не став мучити одну, ні іншу. Він це коло перервав.

Оля Полякова з родиною злітала на відпочинок
Оля Полякова приголомшила історією кохання з Вадимом Буряковським

Незважаючи на те, що у відносинах пари без сварок і скандалів не обходиться, особливо з огляду на вибуховий характер Полякової, вони з чоловіком щасливі один з одним і пронесли свої почуття крізь рік. А головним плодом їхньогокохання стала поява на світ двох прекрасних дочок – Маші та Аліси.

Схожі статті

Як худнуть зірки: секрети стрункості Ксенії Мішиної, Тіни Кароль, Насті Каменських та інших красунь

Мабуть немає жінки, яка хоча б раз у житті не намагалася схуднути. Зірки – не виключення. Як тримають себе у формі Тіна Кароль, Ксенія Мішина, Настя Каменських та інші красуні?

Нікіта Добринін та Даша Квіткова з головою поринули в нові стосунки: “Не можу сказати, та по очах усе видно”

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.

Салат “Новинка” з сиром та морквою: спробуєте раз і більше не захочете “Крабовий”. Рецепт, який не набридає

Салат "Новинка" підійде як на святковий стіл, так і на кожен день. Він дуже простий у приготуванні, складається з простих інгредієнтів та при цьому неймовірно смачний.