Дружина ведучого “Холостяка” показала, як Решетнік карає синів і зізналася, що мріє про доньку

Author name 5 Серпня 2022 в 13:08

Поділитися статтею

Відомий телеведучий Григорій Решетнік – багатодітний тато. Разом із дружиною Крістіною чоловік мріє стати батьком дівчинки, але поки що у них виходять лише хлопчики.

Дружина ведучого “Холостяка” Григорія Решетніка Христина – мати трьох хлопчиків. Дівчина не лише займається будинком, побутом та дітьми, а й встигає активно вести блог в Інстаграмі. Христина ділиться своїми буднями, розповідає про виховання дітей та показує, як проводить час зі своїм зірковим чоловіком.

Нещодавно дівчина вирішила відповісти на запитання, які цікавлять її підписників. Христина відповіла у сториз на найцікавіші запитання публіки.

Так, відповідаючи на запитання, чи планують вони з Григорієм ще дітей, дівчина зізналася, що мріє стати мамою дівчинки. При цьому Христина наголосила, що її сини хочуть не сестричку, а братика, навіть двох.

Також підписники поцікавилися, чи наказує Григорій Решетнік своїх синів, коли ті не слухаються. На це Христина опублікувала милий кадр, на якому її чоловік грає з молодшим сином і відповіла:

Ну як їх можна карати?

Дружина ведучого "Холостяка" показала, як Решетник карає синів і зізналася, що мріє про доньку
Дружина ведучого “Холостяка” показала, як Решетнік карає синів і зізналася, що мріє про доньку

Нагадаємо, Григорій та Христина Решетніки одружилися у 2010 році. 2013 року у них народився перший син, якого назвали Іваном. У 2017 році родина Решетніків поповнилася: у них народився син Дмитро, а в 2020 році з’явився на світ хлопчик Олександр.

Подружжя неодноразово в інтерв’ю зізнавалося, що мріє стати батьками дівчинки, але поки що у них виходять лише хлопчики.

Нагадаємо, у травні цього року Решетнік разом із дружиною та дітьми виїхали на деякий час до Польщі через що нарвались на критику в Мережі. Публіка була обурена, що Григорій у період воєнного часу залишив Україну. Однак чоловік не став відмовчуватися і відповів на критику, що звалилася. Решетнік заявив, що закон не порушував, адже він, як багатодітний батько, має право виїжджати за кордон навіть у період військового стану. Також ведучий “Холостяка” запевнив, що поїхав не відпочивати, а працювати на благо України. Григорій Решетнік став ведучим благодійного концерту у Празі, зібрані гроші з якого передали на потреби ЗСУ.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею