Тіна Кароль приголомшила виглядом у відкритій сукні: “Не вистачило тканини, щоб дошити?”

Українська співачка Тіна Кароль не раз дивувала глядачів своїм відкритим концертним вбранням. Поп-діва демонструє відмінний смак і почуття стилю, але іноді вона вибирає надто відкрите чи прозоре вбрання. Співачка зараз знаходиться в Японії на фешн показі, там вона у фантастичному образі виконала одну зі своїх пісень, а також показала на собі одну із суконь. Вона відкривало надто багато місць на Тіні Кароль: шикарне декольте, глибокий розріз, який показував стрункі ноги поп-діви, неприкриті плечі. Сукня пошита із ніжної напівпрозорої тканини пудрово-сірого кольору. Деякі позитивно відгукнулися про вбрання знаменитості, хоча раніше вона не носила часто таких суконь і віддавала перевагу більш стриманому стилю, щоб уникнути критики. Підписники були в захваті не тільки від образу Кароль, а й від надзвичайної стрункості. Підписала відео:

Рецепт схуднення не питайте, тому що його нема.

Тіна Кароль у соцмережі здалася у відкритій сукні
Тіна Кароль у соцмережі показалась у відкритій сукні

Коментатори засипали Тіну компліментами, хоча знайшлися такі, кому не сподобалося тіло напоказ:

  • Тіна, напевно, тканина закінчилася, поки шили сукню? Аж надто відверте, вибачте, перебір.
  • Тіна ви добре соебе почуваєте? Чи не перевтомлюєтеся? Ви приклад і мотиватор для багатьох українок, будь ласка, бережіть себе!
  • Закохайтесь…і буде вам вага…
  • Скромний такий образ, сміливий та гарний.
  • Дякую, Тіночко, що ділитеся з нами з перших вуст так би мовити… начебто особисто спілкуємося.

Багато читачів радять Тіні Кароль закохатися, тоді й вага стане на місце. Нагадаємо, що співачка після смерті чоловіка Євгена Огіра досі одна.