Ксенію Мішину запрошували на зйомки російського “Холостяка”: могла б бути з Тіматі, але обрала Еллерта

Телевізійне реаліті-шоу про кохання стало одним із найпопулярніших проєктів у всьому світі. “Холостяка” та “Холостячку” дивляться не лише в Україні, а й практично в будь-якому іншому куточку планети. Саме тому телеглядачам завжди цікаво дізнатися про цікаві деталі зйомок передачі.

Учасниця першого сезону української “Холостячки” Ксенія Мішина у підкасті GLOSTER FM поділилася цікавими фактами, про які ніхто раніше не чув. Так, актриса розповіла про те, що деякі учасники шоу прийшли на зйомки не заради того, щоб знайти кохання. На шоу були люди, для яких пріоритетом був піар. Також Ксенія Мішина розповіла про те, що її запрошували на зйомки російського варіанта “Холостяка”.

Згадуючи про те, як знімалася у реаліті-шоу, Ксенія Мішина відчуває лише теплі та позитивні емоції. Акторка ділиться, що їй було дуже приємно стати центром уваги стільки красивих та цікавих чоловіків. Крім того, для дівчини зйомки в “Холостячці” стали життєвим досвідом, а в процесі участі у шоу актриса здобула для себе не один урок.

Ксенія Мішина розповіла, як їй написали продюсери російського реаліті
Ксенія Мішина розповіла, як їй написали продюсери російського реаліті

Однак, Ксенія Мішина поділилася одкровенням, що на шоу все-таки були чоловіки, які прийшли не з метою підкорити її серце, а з мотивацією “набити” собі ім’я та стати популярним. Акторка заявила, що вона дуже швидко розпізнала таких учасників і без обговорень вигнала їх із шоу. Мішина не називала імен, проте справжні шанувальники, які уважно дивилися кожен випуск, і без натяків зрозуміють, про кого йдеться.

Я вчилася спілкуватися з чоловіками та приймати будь-яку особистість. Я дякую, що такий досвід був у моєму житті. Ми всі когось вибираємо. Ніхто нікого не змушував йти у це шоу. Кожен чоловік йшов за власним бажанням і з власними цілями

, – прокоментувала ситуацію зірка та додала, що вона з легкістю могла б побудувати стосунки з будь-ким, хто став би переможцем реаліті-шоу.

Ксенія Мішина також розповіла про цікавий випадок, коли під час зйомок “Холостячки” їй написали продюсери схожого шоу. Так, керівники російського “Холостяка” вирішили запросити українську знаменитість на зйомки романтичної передачі. Звичайно, Мішина відмовилася, проте могла брати участь у змаганні за серце репера Тіматі.