“Думайте, де шматок хліба взяти”: змучена Оля Полякова емоційно звернулася до росіян

За час повномасштабної війни в Україні співачка Ольга Полякова стала відома своєю благодійною та волонтерською діяльністю. Артистка активно організовувала та виступала на концертах за кордоном, виручені кошти з яких вирушали на потреби українців, а також досі займається волонтерством.

Особиста сторінка зірки в Інстаграм заповнена правдою про те, що відбувається в Україні, а сама Полякова ніколи не соромилася відверто коментувати повномасштабний наступ росії. За таку позицію її особистий блог неодноразово відправляли в так званий “тіньовий” бан. Крім того, частина російської аудиторії, яка залишилася на неї підписана, неодноразово обурювалася такими висловлюваннями.

Однак Оля Полякова розуміє, що правда на її боці, а тому за свої слова не вибачається і завжди чітко аргументує свою позицію. На цей раз росіяни поцікавилися в української співачки, чому вона так ненавидить росію. Полякова відповіла та запропонувала росіянам випробувати на власній шкурі те, як українці живуть останні сім місяців, і лише потім заявляти про свою величезну доброту.

Деякі росіяни мені пишуть: “Що ти така зла? Ти множиш ненависть! За що ти росіян ненавидиш?”. А ви поживіть, як ми сім місяців. А ви поблукайте з дітьми за кордоном, чоловіка не бачте, думайте, де шматок хліба взяти, походьте в бомбосховища, побігайте. Поживіть під бомбами, поховайте рідних та близьких, позбудьтесь будинку, позбудьтесь свого звичного життя. Я подивлюся, якими ви “добренькими” будете

– гнівно відповіла на запитання своєї російської аудиторії Ольга Полякова.

Звернення української співачки до своєї російської аудиторії
Звернення української співачки до своєї російської аудиторії

Нагадаємо, що співачка також відреагувала на те, що в росії розпочалися мітинги з антивоєнними гаслами. Подібні протести стартували після оголошеної владимиром путіним “часткової мобілізації”. Полякова висміяла росіян і поцікавилася, чому вони почали протестувати більш ніж через пів року війни.

А де ж ви були раніше? Тільки коли вас росіян це торкнулося особисто, і страх за своїх дітлахів змусив вас нарешті вийти на вулицю, і ви нарешті вийшли, ви нарешті кричите. А наших дітей вам шкода не було? А нашим дітям життя було не потрібне?

– риторично запитала співачка.

Полякова звинуватила росіян у тому, що вони холоднокровно понад пів року спостерігали за тим, як від ворожих ракет в Україні гинуть тисячі мирних людей, серед яких діти та люди похилого віку, і заявила, що тепер росіянам залишається лише пожинати плоди свого мовчання.