Багаті також платять: Лілія Ребрик, Олексій Суханов та інші українські зірки, які живуть в кредит

Лілія Ребрик, Олексій Суханов та інші українські зірки, які живуть в кредит
Лілія Ребрик, Олексій Суханов та інші українські зірки, які живуть в кредит

Багато людей помилково вважають, що зірки купаються в розкоші, а кредити беруть тільки ті, хто не має коштів на велику покупку відразу. Але не завжди фінансові можливості знаменитостей збігаються з їхніми бажаннями, як це буває і у звичайних людей.

Світлана Тарабарова

У минулому році в лютому співачка Світлана Тарабарова показала шанувальникам свій будинок мрії під Києвом, проте вже зараз вона його продає. Через повномасштабну війну, яку росія розв’язала проти України, артистка втратила дохід і не може платити кредит, підписаний із забудовником. Відсутність заробітків змусила зірку піти на крайні заходи та попрощатися зі своїм сімейним гніздечком.

Світлана Тарабарова продає будинок
Світлана Тарабарова продає будинок

Олексій Суханов

Олексій Суханов, ведучий ток-шоу “Говорить Україна”, яке більше не з’явиться в ефірі через закриття телеканалу, обзавівся квартирою в Латвії, але витратив на неї не власні заощаджені гроші, а кредитні. Зірка зізнається, що пояс тоді довелося затягнути настільки туго, що тепер він сто разів подумає, перш ніж знову влізти у борги.

Олексій Суханов брав кредит на квартиру

Лілія Ребрик

Телеведуча та актриса Лілія Ребрик в інтерв’ю для програми “Зірковий шлях” розповідала, що двічі у своєму житті брала у банку кредит на житло. У борг вона купила свою першу особисту квартиру, а потім, вийшовши заміж за танцюриста Андрія Дикого, знову пішла на це, щоби придбати заміський будинок для сімейного життя.

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик купувала житло в кредит

Павло Зібров

Співак Павло Зібров не бачить нічого поганого в кредитах, коли власних фінансів на потреби не вистачає. Свою першу машину та квартиру він придбав у кредит, але зараз у такі нестабільні часи розраховує лише на себе.

Павел Зибров
Павло Зібров раніше брав кредити