“Вчора бачила Пугачову”: молода дружина Павліка зізналась, що в Ізраїлі живе по сусідству з Примадонною

Нещодавно Катерина Репяхова відправилась на відпочинок до Ізраїлю. Там нині перебуває і Алла Пугачова, з якою по сусідству проживає молода дружина Віктора Павліка

Катерина Репяхова у своїх соціальних мережах активно висвітлює зіркові будні. Молода дружина Віктора Павліка постійно розповідає, як проходять дні її сімейства та чим вони зазвичай займаються. Крім того, Репяхова часто відповідає на запитання своїх прихильників. Так, коли підписники Катерини дізнались, що дівчина перебуває в Ізраїлі, вирішили поцікавитись, чи не зустрічала вона там з Аллою Пугачовою. Нагадаємо, що Примадонна нещодавно виїхала з росії і відправилась до Тель-Авіву.

Катерина Репяхова про Аллу Пугачову

Один з шанувальників Катерини Репяхової запитав її про те, чи випадково не бачила вона Аллу Пугачову, яка нині також перебуває в Тель-Авіві. У відповідь молода дружина українського співака Віктора Павліка зазначила, що є ймовірність, що скоро вона зустрінеться з Примадонною.

Так, за зізнанням Катерини Репяхової вона живе ледве не по сусідству з відомою російською співачкою. Більш того, сестра дівчини нещодавно бачила Аллу Пугачову. Нагадаємо, що на днях Земфіра провела концерт в Ізраїлі. Там шанувальники помітили й Примадонну, яка підтанцьовувала та підспівувала пісням колеги разом з Ренатою Литвиновою.

Катерина Репяхова зізналась, що в Ізраїлі живе поруч з відомою російською співачкою Аллою Пугачовою, яка теж виїхала в Тель-Авів
Катерина Репяхова зізналась, що в Ізраїлі живе поруч з відомою російською співачкою Аллою Пугачовою, яка теж виїхала в Тель-Авів

Саме там сестра Катерини Репяхової побачила російську Примадонну.

Так, Алла Борисівна майже сусідка. Вчора сестра бачила її на концерті Земфіри

– прокоментувала молода дружина Віктора Павліка та додала до відповіді відео з концерту російської виконавиці, на якому зображено Пугачову.

Катерина Репяхова відправилась на відпочинок

Молода дружина Віктора Павліка заявила на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм, що на місяць покидає рідний дім. Так, за зізнанням Катерини Репяхової, вона захотіла змінити навколишню атмосферу та разом зі своїм маленьким сином відправитись на відпочинок до моря.

Дружина Віктора Павліка також зізналась, що навідається в гості до своєї сестри. До Тель-Авіву Катерина Репяхова приїхала, аби побувати на дні народженні своїх рідних, які відзначають свято в один день за єврейським календарем.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.

Куди зник перший переможець шоу “Зважені та щасливі” хокеїст Микола Ворошнов: “У вас ожиріння 18-го ступеня”

Всі українці з захопленням спостерігали, як 180-кілограмовий Микола Ворошнов втратив половину ваги на шоу "Зважені та щасливі", здобувши перемогу. Дізнаймося, чим нині займається чоловік.