28-річна Катя Репяхова похвалилася піснею, яку Віктор Павлік присвятив їй: “До нестями я кохаю”

Молода дружина Віктора Павліка, його концертна директорка, блогерка і бізнес-вумен Катя Репяхова похвалилася піснею, яку їй присвятив зірковий чоловік.

Віктор Павлік у 2020 році одружився вчетверте на своїй коханці і концертній директорці Катерині Репяховій. Вони декілька років зустрічалися таємно, оскільки співак був у шлюбі з третьою дружиною Лорою і тривалий час не наважувався зробити остаточний вибір, але почуття підказали йому, що треба робити, тому артист розлучився і зробив пропозицію Каті.

Закохані стикнулися з великою кількістю хейту в Мережі через історію їх кохання та велику різницю у віці, Репяхова молодше Павліка на 29 років. Але пара показує всім, що така річ як вік не заважає справжнім почуттям, в їх родині повне взаєморозуміння. Катерина і Віктор через рік після одруження стали батьками хлопчика Михайла, якого оточили неймовірною турботою і любов’ю і готові заради нього звернути гори.

Катя Репяхова похвалилася піснею, яку Віктор Павлік присвятив їй
Катя Репяхова похвалилася піснею, яку Віктор Павлік присвятив їй

Репяхова ще з дитинства була фанаткою Віктора Павліка в знає всі його пісні на пам’ять. На одному з концертів вони і познайомилися. Навряд чи Катя могла собі уявити, що колись її кумир стане її законним чоловіком і буде присвячувати їй пісні, але це сталося.

В Instagram молода дружина Віктора Павліка вже показала підписникам свого блогу фрагмент пісні, написаної чоловіком для неї. Вона називається “Моя зоряна дружина” і мала вийти на початку весни, але війна ці плани порушила. Репяхова має привілей і першою слухає нові пісні артиста, які ще недоступні звичайним слухачам:

Мого серця половинка і очей моїх сльозинка, до нестями я кохаю, світ без тебе не сприймаю. Ти думок моїх тепло, друге ти моє крило

– , співає Павлік у фрагменті пісні.

Нагадаємо, дружина і син Віктора Павліка зараз знаходяться в Ізраїлі, куди Катерина заїхала з мамою перед відпочинком в Єгипті. Вони зупинилися в гостях у рідної сестри Каті, у якої жили декілька місяців під час війни.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.