Дружина Влада Ями Ліліана дочекалася запрошення на роботу в Америці: “Нарешті улюблена атмосфера”

Раніше подружжя Ям перечікувало в теплій частині Америки українську зиму. В зв'язку з війною довелося затриматися в Штатах значно довше. Чим займаються нині хореографи?

Звісно, з роботою за океаном сутужно. Але Ліліану запросили на знімання, чому вона неймовірно зраділа. І відразу ж поділилася новиною з підписниками, виклавши світлину з гримерки. Позувати танцівниці довелося в шкіряному корсеті і коротких шортах.

Ліліана Яма дорвалася до роботи

Її зірковий чоловік теж не сидить без діла. Влад проводить уроки танців, а гроші спрямовує на підтримку України.

Жерстяне весілля

Влад і Ліліана побралися в 2014 році, а за рік родина поповнилася первістком Леоном. До цього вони 7 років зустрічалися. Якщо рахувати з дня весілля, то якраз виходить жерстяне весілля. Про це сповістила Ліліана в своєму акаунті, зазначивши, що доля приготувала їй з Владом чимало випробувань, з якими вони гідно впоралися.

Шанувальники танцівників написали чимало побажань у коментах:

“Щастя, миру і кохання!”

“Хай вогник ваш ніколи не згасає!”

“Красива пара”.

“Вісімка – майже символ нескінченності. Хай нескінченним буде ваше кохання!”

Роман із Могилевською

Довгий час Владу Ямі приписували роман із Наталею Могилевською. Вони так запалювали паркет під час виступів у “Танцях з зірками”, що відчувалося – це більше, аніж партнерство. Співачка і хореограф ніколи не спростовували романтичних стосунків, але й не підтверджували їх, зберігаючи інтригу.

Всі сподівалися, що між Владом Ямою і Наталкою Могилевською трапиться роман

На жаль, здобути перемогу в першому сезоні цій чудовій парі завадили Володимир Зеленський з Оленою Шоптенко, за яких глядачі віддали вдвічі більше голосів. Коли співачка згодилася взяти участь в “Танцях” повторно, Яма вже доріс до члена журі, тож споглядав за рухами підопічної з висоти своєї посади. На одному з ефірів Могилевська відкрила таємницю – між ними з Владом ніколи нічого не було.

Популярне

Схожі статті

Після цієї вечері чоловік зробив пропозицію руки та серця друге: запечені курячі крильця в пікантній глазурі

Курячі крильця в томатно-медовій глазурі – це страва, яка вразить ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і ароматом. Вони підходять як для повсякденного вечері, так і для святкового столу.

З’їдять за хвилину! Новий салат з капусти на кожен день і на свято – такий простий, а розлітається на ура

Простий, але дуже смачний салат з молодої капусти – те, що треба влітку. Рецепт – швидкий, а смак виходить неперевершеним. Весь секрет цього салату у незвичайній заправці.

Софія Ротару прилаштувала онуку в надійні руки: після айтішника Соня закрутила роман з нащадком мільярдера

Онука Софії Ротару привітала свого бойфренда з днем народження. Хоч і не назвала імені чоловіка, та всі втямили – це син заможного американського мільярдера Макс Лернер.