Зниклий Валерій Меладзе несподівано дав про себе знати: де пропадав грузин після літнього концерту для росіян

Валерій Меладзе побоявся, що його позбавлять російського громадянства за підтримку України
Валерій Меладзе побоявся, що його позбавлять російського громадянства за підтримку України

Ще на початку повномасштабного вторгнення відомий російський співак Валерій Меладзе опублікував звернення з закликом зупинити війну. Артист виявився найпершим представником російської естради, який висловив своє незадоволення діями влади. Втім, знаменитість протримався до квітня та, схоже, вирішив трішки підзаробити.

5 квітня артист виступив із концертом для росіян у місті Санкт-Петербург. Відео з цього концерту швидко розлетілось мережею, а в українців з’явилось чимало запитань. Одне з найбільш резонних – як артистові вдалось так швидко перевзутись та невже у нього все настільки погано з грошима.

Валерій Меладзе на російських концертах

Стало відомо, де пропадав Валерій Меладзе
Стало відомо, де пропадав Валерій Меладзе

Докорів совісті в артиста не виникло, тому він періодично “вилазив” з мовчазної ями та виступав на різних корпоративах або ж на дні росії. Так, наприклад, один з його російських концертів пройшов у Єкатиренбургу в середині червня. Тоді російські ЗМІ буквально накинулись на “поганого” Валерія, який засудив “спецоперацію”. Втім, росіяни були не проти послухати легендарні хіти.

Після літнього концерту Валерій Меладзе притих. Можна припустити, що в цей період артист готувався до новорічних концертів, один з яких він анонсував нещодавно. Так, стало відомо, що 31 грудня артист виступить в Об’єднаних Арабських Еміратах.

У мережі розкритикували російського співака, який виступить на концерті, мінімальна вартість квитка на який сягає понад 75 тисяч гривень. Організатори заходу обіцяють неймовірну шоу-програму та веселощі.

Готель, у якому виступить Валерій Меладзе
Готель, у якому виступить Валерій Меладзе

Гості матимуть можливість провести головне свято року в оточенні вишуканої публіки в Al Falak Ballroom (27 поверх). На відвідувачів чекає незабутня ніч: святковий коктейль, вишукана вечеря від власників зірок Michelin та Валерій Меладзе зі спеціальною шоу-програмою

– заявили в анонсі майбутнього святкування.

Тепер стало зрозуміло, чому артист так довго пропадав, адже до такого помпезного заходу потрібно довго та ретельно готуватись. Втім, навряд більшість прихильників Меладзе зможуть собі дозволити такий дороговартісний квиток.