На фоні чуток про розлучення з Каменських: Потап публічно “поцілував” колишню дружину Позитива

Author name 1 Грудня 2022 в 13:12

Поділитися статтею

Потап публічно поцілував колишню дружину Позитива
Потап публічно поцілував колишню дружину Позитива

Чоловік Насті Каменських Потап ніжно привітав колишню дружину співака Позитива Анну Андрійчук з днем народження. Дівчина відреагувала на привітання.

30 листопада відома українська дизайнерка і колишня дружина співака Позитива Анна Андрійчук відсвяткувала свій 33-й день народження. В цей день дівчину привітала її найкраща подруга Настя Каменських в своєму Інстаграм-блозі, а також співак Потап.

Потап опублікував фото Анни і написав англійською мовою слова привітання. В кінці публікації чоловік Каменських поставив смайлик з поцілунком.

Анна Подякувала за слова привітання в коментарях:

Дякую дуже братику

, – відповіла Потапу дівчина.

Потап публічно поцілував колишню дружину Позитива
Потап публічно поцілував колишню дружину Позитива

До слова, Позитив і Анна Андрійчук розлучилися в квітні 2021 року. Втім, подружжя не жили разом декілька років до офіційного розлучення. Причиною розлучення стали постійні конфлікти в сім’ї. В одному з інтерв’ю Андрійчук розповіла, що вони з Позитивом почали зустрічатися, коли їм було по 15 років. В 2013 році вони одружилися. Позитив і Анна разом дорослішали і пройшли шлях від невдач та бідності до популярності і успіху. Втім, з роками кохання пройшло, а між подружжям все частіше траплялися сварки. Анна і Олексій (справжнє ім’я Позитива) довго намагалися зберегти шлюб, проте краще не ставало. Тому в один момент Анна прийняла рішення розійтись з чоловіком.

Позитив и его бывшая жена Анна
Позитив і Анна Андрійчук

Однак шлюб з Позитивом подарував Анні прекрасну подругу, яка їй стала, як рідна. Мова йде про співачку Настю Каменських, з якою дизайнерка познайомилась якраз завдяки своєму колишньому чоловікові. Зараз Анна і Каменських дуже близькі. Вони завжди разом відпочивають, проводять разом всі свята. Андрійчук буквально стала частиною сім’ї Потапа і Насті Каменських.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею