30-річна Саша Заріцька ще не народила, а з кумом уже визначилася: хто полонив душу KAZKA?

Author name 4 Грудня 2022 в 15:12

Поділитися статтею

Олександра Заріцька дітей не має, а кум вже є
Олександра Заріцька дітей не має, а кум вже є

Олександра Заріцька в численних інтерв’ю розповідає, яким бачить свого майбутнього чоловіка і дітей. Та поки що створення родини для артистки лише в планах. А от хто буде хрещеним татом новонародженого немовляти KAZKA, здається, вже визначилася.

Цьогоріч талант-шоу “Голос країни” проходило у дещо незвичному форматі. Конкурсантам, яких забракувало журі, надавався другий шанс. Долю учасників-невдах вирішували співачка Олександра Заріцька і меценат Андрій Мацола. Вони забирали тих, хто їм припав до вподоби, у свою команду. Дивно, але переможницею “Голосу 12” стала саме обраниця “Другого шансу” Марія Квітка, до якої не повернулося жодне з суддівських крісел під час сліпих прослуховувань.

Андрій Мацола – майбутній кум Саші Заріцької

За час спільної співпраці Андрій з Сашею настільки здружилися, що Заріцька навіть запросила його стати хрещеним батьком своєї майбутньої дитини. Такого рішення солістка KAZKA дійшла у фіналі шоу. Знімання зблизило Сашу з її партнером по шоу. Вони навіть ділили одну гримерку на двох. Згодом стали ходити один до одного на день народження. Заріцька познайомилася з дружиною і дітьми пивного магната.

Хто полонив серце KAZKA

Можна було б запідозрити щось у надмірно теплих стосунках Мацолу і Заріцьку, та оскільки бізнесмен одружений, слід шукати в іншому місці. Довгий час Олександра через зайву вагу соромилася близько спілкуватися з чоловіками. Але проєкт “Танці з зірками” кардинально змінив її життя. Саша почала багато рухатися під час тренувань і скидати зайві кілограми. У підсумку схудла аж на 30 кг. Тепер намагається продовжувати взятий курс на здобуття стрункості, хоча тепер відбулися певні втрати індивідуальності співачки.

Олександра Заріцька за час участи в Танцях з зірками скинула 20 кг

Коли вона виходила на паркет, її партнер дивився на Олександру зачарованими очима. Звісно, танцівнику було важко підіймати великовагову партнерку, але він не зважав на це. Серед глядачів поширилися чутки про роман Заріцької з Юрієм Мєшковим. Та час минав, а підтверджень тези про танцювальний роман не знаходилося.

Саша Заріцька, здається, закохана і щаслива

Натомість “Казка” заінтригувала прихильників світлиною в ліжку з чоловіком. Фото було зроблене на відпочинку в Карпатах. Хто таємний обранець зірки, залишилося для більшості шанувальників загадкою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею