Куди зникли головні психологи СТБ Дмитро Карпачов і Наталія Холоденко: як зараз виглядають і чим займаються

На телеканалі СТБ раніше виходило багато шоу, в яких приймали участь відомі психологи Дмитро Карпачов і Наталія Холоденко. Куди вони зникли?

Дмитро Карпачов почав свою телевізійну кар’єру в 2009 році після того, як напрацював практичний досвід психологом-консульнантом. Його запросили в проект “Савік Шустер Студія” на роботу психолога-модератора і він погодився. Участь в програмі проклала шлях з “Першого національного” на СТБ.

В шоу “Правила життя” Карпачов став телеведучим, інтелігентний, іронічний та молодий чоловік одразу ж сподобався глядачам. Потім Дмитро зайняв місце в соціальному реаліті-шоу “Кохана, ми вбиваємо дітей”, йому поступали все нові і нові пропозиції, він перетворював такі програми як “Детектор брехні”, “Вагітна у 16”, “Доньки-матері”, “Врятуйте нашу сім’ю”, “Супермама”, “Супербабуся” в найрейтинговіші.

Також Карпачов розвивав свій Інстаграм-блог і офіційний сайт, присвячений питанням виховання дітей, стосункам і особистісного розвитку.

Куди зник Дмитро Карпачов
Куди зник Дмитро Карпачов

Зараз під час війни Дмитро Карпачов зник з телевізійного ефіру, але він продовжує піднімати важливі теми з психології у блозі та веде діалог зі своїми фанатами в Мережі.

Наталія Холоденко – подруга Карпачова. Вона почала працювати з 17 років, суміщаючи роботу і навчання на медичного психолога. Тоді на своїй першій роботі Наталія зустріла першого чоловіка, з яким створила спільний бізнес психологічній сфері. Так Холоденко почала свою кар’єру, проводячи консультації, виступаючи на семінарах, читаючи лекції.

Куди зникли головні психологи СТБ Дмитро Карпачов і Наталія Холоденко
Куди зникли головні психологи СТБ Дмитро Карпачов і Наталія Холоденко

Справжній прорив у Наталії почався зі співпраці з СТБ. Вона вдало пройшла кастинг і отримала місце експерта в програмі “Все буде добре”. Тепер за її плечима безліч телепроектів на топових українських каналах – “Україна”, “СТБ”, “Новий канал”, “1+1”.

Куди зникла Наталія Холоденко
Куди зникла Наталія Холоденко

Зараз Холоденко проводить консультації з клієнтами з різних країн світу онлайн і в живу. Також вона продає власні майстер-класи і тренінги по психології, у неї є власна Школа психології. Наталія в числі тих українських зірок, які евакуювалися за кордон після 24 лютого 2022 року.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.