Квартири не буде: Оля Полякова та Макс Єжов покинули грузинські “Танці з зірками” – за що пару вигнали з шоу?

Author name 13 Грудня 2022 в 14:12

Поділитися статтею

Оля Полякова після мовного скандалу заявила, що більше не буде співати російською
Оля Полякова після мовного скандалу заявила, що більше не буде співати російською

Українська співачка цьогоріч взяла участь у зніманні грузинського телепроєкту “Танці з зірками”. Нині Оля Полякова разом зі своїм партнером вибула з шоу. У чому причина?

У сьомому ефірі грузинських “Танців з зірками” Оля Полякова разом зі своїм партнером на паркеті Максом Єжовим покинули відомий телепроєкт. На особистій сторінці відома українська співачка повідомила деталі. Крім того, у мережі стало відомо, чому відома українська пара виявилась “за бортом”.

Полякова вибула з “Танців з зірками”

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм українська артистка Оля Полякова повідомила про те, що танець у крайньому випуску телепроєкту виявився останнім для неї та Єжова виступом. Так, артистка подякувала кожному, хто долучився до створення цього шоу, а також висловила вдячність величезній грузинській та українській авдиторії.

Нагадаємо, що в сьомому випуску грузинських “Танців з зірками” Оля Полякова та Макс Єжов танцювали румбу під пісню грузинського виконавця Анрі Джохадзе, адже саме цей епізод проєкту було присвячено хітам Грузії.

Неймовірно вдячні величезній аудиторії з України та Грузії, яка за нас вболівала і віддавала свої голоси

– прокоментувала Полякова та додала, що бажає учасникам лише найкращого.

Відома українська співачка додала, що участь у зніманні танцювального шоу стала для неї особливою, адже припала на дуже важкий етап життя. Полякова зазначила, що моменти радості та позитиву від участі в грузинських “Танцях з зірками” спіткали її тоді, коли вона навіть уявити не могла, що здатна відчувати щось подібне.

Оля Полякова назвала свою участь у телешоу емоційним підйомом та висловила своє сподівання на те, що кожному телеглядачеві вони зуміли подарувати такі самі емоції. Знаменитість закликала своїх підписників спілкуватись з нею у коментарях та ділитись своїми враженнями від їхніх з Єжовим номерів.

Чому Полякова вибула з “Танців з зірками”?

За останній виступ українська співачка та її партнер Максим Єжов отримали занадто низькі бали. Це опустило їхню пару на передостаннє місце в загальному рейтингу учасників. Так, через те, що артисти зайняли останні позиції турнірної таблиці, вони були змушені покинути телепроєкт. Нагадаємо, що у разі перемоги на грузинському шоу Оля Полякова обіцяла подарувати квартиру в Тбілісі сім’ї, постраждалій від повномасштабної війни.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею