Історія кохання Дмитра Комарова і Олександри Кучеренко: різниця у віці, таємний роман і вінчання в Єрусалимі

Author name 20 Грудня 2022 в 11:12

Поділитися статтею

Історія кохання Дмитра Комарова і Олександри Кучеренко
Історія кохання Дмитра Комарова і Олександри Кучеренко

Дмитра Комарова і Олександру Кучеренко називають найкрасивішою парою українського шоу-бізнеса. Як починалася їхня історія кохання і чому подружжя такі таємничі, читайте далі в матеріалі.

Телеведучий-мандрівник Дмитро Комаров багато років носив статус завидного жениха українського шоу-бізнесу. Яким же було здивування публіки, коли у 2019 році чоловік заявив, що він одружений. Виявилось, що Дмитро таємно одружився з юною красунею Олександрою Кучеренко.

Як все починалося

Вперше Дмитро Комаров побачив Олександру на конкурсі “Міс Україна-2016”. Тоді Кучеренко брала участь в конкурсі, а Дмитро був одним із членів журі. Чоловіка одразу зачарувала краса 18-річної дівчини, тож він голосував за її перемогу. Тоді володаркою титулу “Міс-Україна” стала саме Олександра.

Цікаво, що ще на конкурсі телеведучий хотів познайомитися з дівчиною і просив у неї номер телефону, втім красуня відмовила у цьому Дмитру. Однак мантрівник просто так не здався. Зустрівшись одного разу на світському заході, Комаров знову почав розмову з дівчиною, тоді вони домовились про зустріч і з цього часу у них закрутився роман.

В родині Дмитра Комарова зі Світ навиворі сталося поповнення
Історія кохання Дмитра Комарова і Олександри Кучеренко

У 2017 році Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко стали учасниками танцювального проєкту “Танці з зірками”. На той час вони вже мали стосунки, але публіка так і не здогадалась, що між ними є іскра.

У 2019 році закохані вразили публіку новиною про власне весілля. Олександра і Дмитро не хотіли розголошувати на публіку не лише свої стосунки, а й факт одруження. Пара розписалася у одному з київських РАЦСів і вирушила у Єрусалим, щоб повінчатися.

Весілля Дмитра Комарова та Олександри Кучеренко
Історія кохання Дмитра Комарова і Олександри Кучеренко

Зараз Дмитро і Олександра щасливі у шлюбі. Цікаво, що подружжя мають велику різницю у віці. Комаров старший за дружину на 15 років. Проте вони запевняють, що взагалі не відчувають різницю у віці і це не заважає їм будувати щасливе спільне життя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею