Володимир Дантес і Даша Кацуріна заговорили про третю дитину: “Діти — лайк, супер, більше треба”

Відомий український співак Володимир Дантес після розлучення зі співачкою Надею Дорофєєвою зустрічається з дизайнером одягу Дашею Кацуріною, з якою вже говорить про поповнення.

Вова Дантес і Надя Дорофєєва багато років вважалися найкрасивішою парою в українському шоу-бізнесі, але їх шлюб розпався в 2022 році і це стало великою несподіванкою для їх численних прихильників. На публіці зірки здавалися щасливими, однак виявилося, що між ними давно зникло кохання, яке переросло в дружню любов, а романтика і пристрасть пішла.

Слідом за ними про розлучення об’явили Михайло і Даша Кацуріни, близькі друзі Дантеса і Дорофєєвої. Пізніше з’ясувалося, що вони фактично обмінялися партнерами.

Після розлучення Дорофєєва почала зустрічатись зі своїм другом Михайлом Кацуріним, а Дантес закрутив роман із Дашею Кацуріною
Володимир Дантес і Даша Кацуріна заговорили про третю дитину

Зараз Надя зустрічається з Мішею, а Вова з Дашею. В шлюбі у Кацуріних народилося двоє дітей, дочка Олександра і син Іван, які після розлучення батьків проводять час з ними обома, але окремо. Їх нові зіркові обранці також бавляться з дітьми.

Володимир Дантес і Даша Кацуріна заговорили про третю дитину

Коли Дантес і Дорофєєва були одружені, співак заявляв, що він чайлд-фрі і не планує ставати батьком, але зараз, спілкуючись з малюками коханої, він змінив думку.

В своєму Інстаграм-блозі Даша Кацуріна показала розмову в ліфті з Володимиром і дітьми:

Вова приїхав у Варшаву в рамках туру Пожежа (гумористичне шоу з Олексієм Дурнєвим — ред.) і вимагає в мене ще дітей. Що робити?

, – написала Даша.

Така розмова між ними відбулася:

Що-що ти кажеш?

Кажу, діти — лайк, супер, більше треба, двох замало вже.

Так? Ну я згодна. Третього? Чи собаку?

Володимир Дантес і Даша Кацуріна заговорили про третю дитину
Володимир Дантес і Даша Кацуріна заговорили про третю дитину

Нагадаємо, романтичні стосунки між друзями Кацуріною і Дантесом зав’язалися, коли Володимир підтримував Дашу після зради Кацуріна з Дорофєєвою. Пари більше не спілкуються між собою і живуть окремим життям. Нова обраниця Дантеса навіть просить дочку не слухати при ній пісні Наді, тому що їй неприємно їх чути після того що сталося.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?