Оля Полякова вразила зізнанням про 11-річну доньку, яка живе в інтернаті: “Моїй Алісі дуже важко там”

Цього року Оля Полякова відправила двох своїх донько навчатися за кордон. 17-річна Маша стала студенткою лондонського ВНЗ, а ось 11-річна Аліса вимушена перебувати в школі-інтернаті.

Ще у вересні цього року Оля Полякова в інтерв’ю програмі “ЖВЛ” зізналась, що прийняла рішення відправити свою молодшу доньку навчатися за кордон у школу-інтернат. Співачка розповіла, що вона і раніше планувала дати Алісі освіту за кордоном, але і не думала, що це трапиться так швидко. Таке рішення було прийняте через війну в Україні. За словами Олі, їй зараз потрібно заробляти гроші, зробити в Україні це неможливо, тож вона працюватиме за кордоном. В цей час її діти десь мають бути. Щодо старшої доньки ситуація відразу була зрозуміла. Дівчина в цьому році закінчила в школу і вступила у лондонський ВНЗ. А ось питання з 11-річною донькою було відкрите. Зваживши всі за та проти Полякова з чоловіком прийняли рішення відправити Алісу в так звану школу-інтернат у Лондоні. Це навчальний заклад, в якому діти відразу і навчаються і живуть.

Оля Полякова вразила зізнанням про 11-річну доньку, яка живе в інтернаті
Оля Полякова вразила зізнанням про 11-річну доньку, яка живе в інтернаті

Співачка не приховує, її молодша донька дуже не хотіла їхати з України до Лондону, адже вона дуже домашня дитина, але Олі вдалось її вмовити.

В недавній Ютуб-програмі “Дорослі дівчатка“, яка виходить на каналі Маші Єфросініною, Оля знову зачепила тему навчання своєї молодшої доньки.

Мої діти за кордоном: одна в інтернаті, друга в гуртожитку. Мій чоловік в Україні, а я посеред світу

, – сказала Оля в програмі.

Також співачка зізналася, що її донька так і не змогла освоїтися в школі-інтернаті, тож до неї у Лондон поїхала бабуся – мама Полякової.

Дуже моїй Алісі тяжко там. Вона вже навіть бабусю визвала. Бабуся вже живе під школою і вже забирає її щовечора, бо Аліса не може жити в навчальному закладі

, – сказала Полякова.

Також артистка додала, що після перемоги відразу забере доньку додому.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!