“Ти просто вбиваєш талант”: Оля Полякова висловила претензії продюсеру Ясинському вперше за 15 років співпраці

Відома українська співачка нещодавно з'явилась на відеоролику разом зі своїм продюсером. Камера "зловила" момент, коли Оля Полякова незадоволено висловлює свої претензії Ясинському

Одна з найвідоміших сучасних українських співачок з 2007 року співпрацює з продюсером Михайлом Ясинським. Про цю творчу парочку можна сказати: “Пройшли разом і Крим, і Рим, і мідні труби”. Втім, як з’ясувалось, Оля Полякова не зовсім задоволена співпрацею з продюсером. Свої претензії до Ясинського Полякова висловила в нещодавно опублікованому відео.

Претензії Олі Полякової до продюсера

На особистій сторінці Михайла Ясинського в соціальній мережі Інстаграм з’явилось жартівливе відео, в якому його підопічна, українська співачка, висловлює своє незадоволення стосовно принципу роботи продюсера. Хоча Полякова говорить про важливі для себе речі серйозно та дійсно турбується тим, про що каже, видно, що реальних образ одне на одного немає. Окрім головних персонажів на відео присутній також Вадим Лисиця, адже події відбуваються саме в його студії звукозапису.

Оля Полякова висловила незадоволення стосовно роботи свого продюсера
Оля Полякова висловила незадоволення стосовно роботи свого продюсера

Так, усе почалось через те, що українська артистка вирішила трішки поекспериментувати з вокалом та застосувати цікавий прийом під час запису пісні. Втім, Михайлу Ясинському така ідея не сподобалась, та він наполіг на тому, щоб Оля Полякова все-таки виконала частину пісні “чистим” вокалом. Співачка не витримала та зазначила, що Ясинський ніби вбиває її потенціал.

Оля Полякова зізналась, що, коли вона співає, то їй хочеться використати прийом “рулада” (швидко виконаний, гуркотливий, віртуозний пасаж у співі), проте продюсер ставить дивні питання, на кшталт: “Навіщо? Для чого?”. Оля Полякова емоційно заявляє, що відповідь неймовірна проста – для того, щоб просто співати. Артистка зазначає, що вона творча людина, тому іноді їй хочеться зробити щось просто так.

Коли продюсер Олі Полякової зазначає, що вона і так часто використовує цей прийом під час запису пісень, артистка не погоджується та заявляє, що Ясинський все вирізає. А ось Вадим Лисиця жартома каже Михайлу, що той просто вбиває талант.

Всі обурення Олі Полякової Михайло Ясинський знімає на відео. Продюсер також іноді тихо сміється на фоні. Врешті-решт не втрималась і сама співачка, наприкінці відео вона також засміялась. Вадим Лисиця також до них доєднався.

Схожі статті

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.

Чоловік бере із собою тільки цей перекус, а колеги випрошують рецепт: ніжні картопляні пиріжки з грибами

Для смачного і ситного обіду не обов'язково брати безліч продуктів. Достатньо всього кількох інгредієнтів, і сім'я буде ситою. Сьогодні ми підготували простий рецепт картопляних пиріжків із грибами.

Торт “Пташине молоко”: рецепт досконалого десерту родом із далекого дитинства — той самий смак та аромат

У кулінарії існують страви, які не лише смакують, але й переносять нас у далеке минуле, до найтепліших спогадів дитинства не лише про їжу, а, головним чином, про тих, хто годував нас цією смакотою.