Стало відомо, де зараз знаходиться і чим займається єдина донька Марченко і Медведчука: давно не в Україні

Скандальне подружжя Оксана Марченко і Віктор Медведчук виховують двох дітей. Нещодавно стало відомо, де зараз перебуває їхня молодша донька Дар'я, яка є хрещеною донькою російського диктатора володимира путіна.

Незалежне російське інтернет-видання “Медуза” провело власне розслідування і вияснило, де зараз перебуває 19-річна донька Медведчука та Марченко, яка являється похресницею путіна. Виявилось, що дівчина після закінчення середньої школи в Україні у 2019 році вступила в московську Вищу школу економіки. Наказ про зарахування Дар’ї Ведмедчук є на сайті навчального закладу.

Цікаво, що донька Марченко і Медведчука вже встигла встряти у скандал. Дівчину лень не відрахували з московського вишу, бо вона не з’явилася на одному з іспитів під час літньої сесії. Вона надала довідку з медичного закладу про те, що хвора, але виявилось, що довідка липова. За правилами навчального закладу  Дар’ю Ведмедчук мали відрахувати. Втім, справу замяли. Звісно, не без допомоги впливових родичів.

Як виглядає донька Марченко і Медведчука

Нагадаємо, Оксана Марченко має двох дітей. Старшого сина Богдана вона народила в шлюбі зі своїм першим чоловіком Юрієм Коржем. Юрія Оксана покинула заради Медведчука, коли хлопчику було 4 роки. Медведчук замінив Богдану батька і в них склалися настільки добрі стосунки, що хлопець навіть назвав у честь відчима сина, який народився 2 роки назад.

Як виглядає син Марченко від першого шлюбу

З Медведчуком Марченко має одну спільну дитину – доньку Дар’ю. Хрещеним батьком дівчини являється російський диктатор володимир путін.

Скандальна сім’я дуже ретельно приховувала життя своєї доньки всі її 19 років. Дівчина навіть не веде соціальні мережі і ніколи не з’являлася на світських заходах  разом зі своєю мамою, яка багато років була справжньою зіркою в Україні.

Популярне

Схожі статті

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!

Лисий український телеведучий розповів про стосунки з Ксенією Мішиною, яка кинула Еллерта: “Поки не готовий”

Оскільки Славу Дьоміна підозрювали у стосунках із Ксенією Мішиною, під час інтерв'ю журналісти прямо поцікавилися долею цих стосунків. І ось що розповів відомий блогер.