“Будуть красиві дітки”: стосунки Наді Дорофєєвої та Кацуріна стрімко розвиваються – Дантесу таке й не снилось

Роман відомої української співачки та її колишнього найкращого друга стали справжнім шоком для багатьох шанувальників. Втім, зараз стосунки артистів вийшли на новий рівень

Надя Дорофєєва та її колишній чоловік Володимир Дантес повідомили про завершення своїх стосунків навесні цього року. У березні знаменита українська пара засмутила своїх шанувальників зізнанням у тому, що вони розлучаються. Про реальні причини їхнього розриву невідомо й досі, проте багато шанувальників підозрюють, що насправді знаменитості розійшлись через те, що Дорофєєва покохала Кацуріна.

Хай там що, зараз і Надя Дорофєєва, і Володимир Дантес перебувають у щасливих стосунках з іншими людьми. Знаменитості будують нові сім’ї, а колишній української співачки й зовсім став батьком двох дітей – щоправда не рідних, але любить він їх від цього не менше. Тепер і Надю Дорофєєву підозрюють у тому, що скоро вона може вперше стати матір’ю. Про що йде мова та чи варто у найближчому майбутньому чекати на поповнення у родині Дорофєєвої?

Українська співачка з новим коханим
Українська співачка з новим коханим

Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін

Не можна заперечувати того факту, що стосунки Наді Дорофєєвої та Міші Кацуріна й дійсно розвиваються доволі стрімко. Так, наприклад, за неймовірно короткий проміжок часу вони встигли стати одне для одного ледве не найважливішими людьми у всьому світі. Нещодавно артисти випустили спільний трек, а у мережі буквально гомоніли про те, що композиція стала новим етапом стосунків Наді Дорофєєвої та Михайла Кацуріна, адже раніше вони не мали нічого спільного, крім дружби.

Надя Дорофєєва поділилась милим відео з Кацуріним
Надя Дорофєєва поділилась милим відео з Кацуріним

Надя Дорофєєва на особистій сторінці в соціальній мережі Тік-Ток розмістила відео, на якому виконує нову спільну пісню з коханим. У коментарях шанувальники обговорили стосунки знаменитої пари та зазначили, що в артистів будуть неймовірно красиві діти. Крім того, деякі з прихильників зізнались, що вони не розуміють хейту в бік Дорофєєвої та Кацуріна, адже в житті трапляється різне, а вони виглядають дуже щасливими разом.

Втім, попри всі сподівання шанувальників на те, що Дорофєєва та Кацурін можуть скоро стати батьками, зіркового поповнення найближчим часом очікувати не варто. На це натякає сама Дорофєєва. Так, співачка всіма можливими способами демонструє, що зараз вона налаштована на кар’єру, а не на народження дітей.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?