22-річна дівчина Остапчука зізналась, як бідно жила до зустрічі з ним: “Пила Нескафе 3 в 1 і нормально було”

Author name 12 Січня 2023 в 11:01

Поділитися статтею

Нова дівчина Володимира Остапчука розповіла про минуле
Нова дівчина Володимира Остапчука розповіла про минуле

Двічі розлучений Володимир Остапчук не встиг відійти від розставання з Христиною Горняк, як вже знайшов собі нову дівчину. Кохана шоумена привідкрила завісу свого минулого

Відомий український шоумен Володимир Остапчук був одружений двічі. З другою дружиною Христиною Горняк знаменитість розлучився не так давно, проте наразі й досі невідомо, чи встигли ексзакохані офіційно розірвати шлюб, чи за документами й досі разом. Проте, це не так важливо, адже Остапчук вже встиг почати нове життя без своєї колишньої. Тепер шоумен зустрічається з 22-річною журналісткою Катериною Полтавською.

Про стосунки з новою дівчиною Володимир Остапчук так само вперто мовчить, проте користувачі мережі вже встигли скласти пазл – в особистих блогах новоспеченої парочки час від часу з’являються або однакові Історії, або відео та фото, які були зроблені в одному місці. Так, після початку стосунків з Остапчуком за життям Катерини Полтавської почало стежити чимало шанувальників шоумена. Сьогодні дівчина вирішила привідкрити завісу свого життя та зізналась, що раніше скромно мешкала у Кропивницькому.

Нова дівчина Остапчука про своє минуле

Все почалось з того, що Катерина Полтавська в одному зі столичних закладів натрапила на баристу, який приготував дівчині не ту каву, яку вона замовила. Так, кохана Остапчука розповіла, що в кав’ярні вона попросила переробити її напій, оскільки він виявився занадто гірким, а між нею і працівником закладу відбувся діалог.

Про що Катерина Полтавська сперечалась з баристою
Про що Катерина Полтавська сперечалась з баристою

Дівчину обурила політика київського закладу, тому вона детально описала ситуацію в особистому блозі. Ба більш, Катерина залишила геолокацію кав’ярні, в якій хотіла насолодитись ранковим напоєм, а також висловила незадоволення тим, що офіціант доводив їй, що насправді вона не мала рації.

Історія з особистої сторінки Катерини Полтавської
Історія з особистої сторінки Катерини Полтавської

Проте, завершити свою розповідь про ранковий інцидент дівчина вирішила на гуморній ноті. Так, Катерина Полатвська пригадала, яким кавовим напоям вона надавала перевагу раніше. Нова кохана Остапчука зазначила, що, коли мешкала у Кропивницькому, то спокійно пила “Нескафе” 3 в 1 та дуже спокійно себе почувала.

Нова дівчина Володимира Остапчука розповіла про своє минуле
Нова дівчина Володимира Остапчука розповіла про своє минуле

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею