Учасниця «Голосу країни» Віра Кекелія вагітна

Author name 25 Лютого 2020 в 16:02

Поділитися статтею

Вера Кекелия
Вера Кекелия

Стало відомо, що Роман Дуда та Віра Кекелія, любов яких спалахнула на проекті «Голос країни» на 1+1, чекають появи первістка. Гарні новини.

Віра Кекелія і Роман Дуда – одні з найяскравіших учасників за всю історію вокального шоу. «Голос країни» не тільки став для них новим професійним етапом, а й з’єднав серця.

Вера Кекелия беременна Віра Кекелія вагітна

Пара познайомилася на знімальному майданчику сьомого сезону вокального шоу «Голос країни». Вони обидва потрапили в команду Сергія Бабкіна. Тоді Роман підійшов до дівчини і зробив комплімент її зачісці, а вона подумала, що він занадто зухвалий.

Закохані одружилися восени 2017 року, зігравши весілля тільки для двох. Пару часто запитували, чи не планують вони появи первістка, на що молодята жартували, що зараз «репетирують» перед його появою, і завели собачку Фарго. Сьогодні ж, 25 лютого, стало відомо, що молодята чекають на появу малюка.

Вера Кекелия и Роман Дуда Віра Кекелія і Роман Дуда

«Це найпрекрасніше, що могло з нами статися», – написала Віра в соцмережі.

Цікаво, що відносини між парою починалися з дружби і телефонних розмов, в яких молоді люди обмінювалися думками та порадами щодо участі в шоу. На етапі «нокаутів» відбулося перше побачення пари, після якого Віра і Рома зрозуміли, що між ними щось більше, ніж просто дружба. Пара довго приховувала свої почуття від тренерів та учасників, намагалася не привертати до себе уваги: «Ми тоді дуже переживали, що наші відносини можуть зіграти з нами злий жарт. Хоча зараз я впевнена, якщо вам судилося бути разом, обставини безсилі», – зізнається Віра.

Через два роки екс-учасники «Голосу країни» одружилися, зараз вони разом насолоджуються сімейним життям.

«Ми не зациклювалися, кого хочемо – хлопчика чи дівчинку. Мені здається, якого б статі не була дитина, вона виправдає очікування», – розповіла майбутня мама.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Змови на великий гаманець: читай раз в день і буде толк

Нагадаємо, стало відомо, хто представлятиме Україну на Євробаченні 2020 .

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею