Христині Соловій – 30, Лоліті – 60, Бобулу – 70 років: як збираються зірки цьогоріч відзначати власні ювілеї

У 2023 році деякі зірки відзначатимуть ювілеї. Як це відбуватиметься, ми дізнаємося з їхніх фото- і відеозвітів в Інстаграмі. А поки що пригадаємо творчий і життєвий шлях щасливих ювілярів.

Іво Бобул – 70 років

17 червня народний артист України святкуватиме 70-річний ювілей. До цієї дати артист, що сам пише і виконує пісні, прийде з чималими успіхами. Уперше Бобул вийшов на сцену в 1980 році і відтоді не зупиняється. Траплялося всяке. Навіть ім’я знаменитості пропонували змінити, але Іво не пристав на це.

Іво Бобул чотири рази одружувався
Іво Бобул цьогоріч відзначить 70 років житті і 50 років на сцені

Щастя у шлюбі чоловік знайшов з четвертої спроби. Тепер із дружиною Наталею виховують сина Данила, якого хрестив другий президент України. Юнаку минуло 16 років. Кумиром серед молоді Бобул став після пісні “Танку на майдані Конго”, присвяченої співаку.

Христина Соловій – 30 років

Днями, а саме 17 січня, підопічна Святослава Вакарчука на “Голосі країни” відзначатиме 30-річчя. На перший погляд, і не скажеш, що Христина досягла такого віку, адже й досі виглядає, як дівчинка-старшокласниця. Саме таку роль зіграла співачка в кліпі “Юність”, а партнером став брутальний мачо Сергій Жадан.

Христина Соловій продовжує активно займатись творчістю після Голосу країни
Христина Соловій відзначить 30 років

Батьки дівчини, хорові диригенти, змалечку привчали до лемківських пісень. Тому Соловій співає виключно українською мовою. А її кліпи на Ютубі набирають десятки мільйонів переглядів. Вчилася дівчина на філолога, але потяг до музики пересилив.

Лоліта Мілявська – 60 років

Ювілей українка, що стала громадянкою росії, відзначатиме 14 листопада. Народилася зірка в Мукачево, але складається враження, що забула про своє коріння. За антиукраїнську діяльність навіть втрапила до бази “Миротворця” і не могла приїхати поспілкуватися з мамою і донькою, які мешкали в Києві.

Лоліта останнім часом має проблеми зі здоров'ям
Лоліта святкуватиме 60-річний ювілей

На 16-ий день війни Мілявській вдалося вивезти рідних за кордон. Куди, співачка не сповістила. Найвірогідніше, що до Болгарії, де в колишньої дружини Олександра Цекала є нерухомість.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!