Ахтем Сеітаблаєв, Стас Михайлов, Віктор Павлік стануть дідусями у 2023 році: от такі сюрпризи підготували діти

Вони здаються ще доволі молодими і гарними, але час спливає невпинно. І от уже кумири мільйонів шанувальниць збираються стати дідусями й няньчити онуків, хоча деякі з них ще здатні бути татусями.

Ахтем Сеітаблаєв

Актор і режисер радіє, що невдовзі стане дідусем. Онука чи онучку щасливому чоловіку подарує його старша донька Назли вже у січні. Нині 27-річна жінка мешкає в Бельгії разом із чоловіком. Весілля родина відгуляла восени 2021-го в турецькому місті Кемер.

Старша донька невдовзі зробить Ахтема Сеітаблаєва дідусем

50-річний майбутній дідусь й собі може одружитися, адже нещодавно розлучився з дружиною Іванною. Це був другий шлюб знаменитості, який протримався 10 років. З першою дружиною в Ахтема народилося троє дітей, з другою – одна донька.

Стас Михайлов

Невдовзі потримає на руках онучку й улюбленець мільйонів розлучених жіночок. Щоправда, дівчинку народить не син шансоньє, а його пасерб. Але це нічого не значить. Нещодавно Андрій влаштував справжнє шоу – церемонію оголошення статі майбутнього немовлятка.

Пасерб збирається зробити зі Стаса Михайлова дідуся

Молодик разом із дружиною-гречанкою Кеті Гавелас прокололи білу кульку, звідки висипалися конфетті рожевого кольору. Невістка музиканта навіть пустила сльозу з цього приводу. Весілля пара зіграла у Греції, куди запросили найближчих родичів. Нині Андрій з дружиною мешкають у Лондоні.

Віктор Павлік

Допоки співак зайнятий молодою дружиною Катею Реп’яховою і маленьким синочком Михайликом, він не так часто спілкується зі старшими дітьми від інших шлюбів. Найменшенький народився у 55-річного чоловіка. А старший з’явився на світ, коли Павліку було всього 18 років.

Цікаво, чи зробить син Віктора Павліка знову дідусем?

З мамою Олександра Лідією вони мешкали в Горішніх Плавнях на Полтавщині. За 2 роки непостійний Віктор покинув дружину й одружився з іншою. Старший син пішов по батьківській стезі, ставши музикантом. Він одружений і має сина Давида. Але нічого не завадить чоловіку зробити в цьому році татка знову дідусем. Тож дочекаємося офіційного повідомлення.

Поділитися статтею

Зараз читають

Борис Корчевников

Ведучий “Доля людини ” Корчевников показав кохану

Днями один з найпопулярніших ведучих Росії опублікував у себе в Інстаграм неоднозначне фото.
Де кіт?

Тест на уважність: знайдіть на фото за 20 секунд хитрого кота на дровах

У цій статті вам належить знайти хитрого та лінивого кота, який сховався на дровах. З першого разу ви, напевно, його не знайдете.
Моліться з вірою!

Молитви про відданих людей, які поруч і про благословення. Читайте з вірою в серці!...

Господи, Я сподіваюся, що коли я буду служити людям через свій бізнес, Ви будете використовувати їх, щоб розповідати іншим про мою роботу.
Азіза розповіла про таємний роман з Караченцовим

Азіза розповіла про таємний роман з Караченцовим: “Збирався піти з сім’ї “

Співачка Азіза взяла участь в програмі "Насправді " і поділилася з шанувальниками таємницею, яку зберігала багато років.

Популярне за тиждень

Популярне