День народження Володимира Зеленського: як популярний комік зміг стати найбільш шанованим Президентом України

Author name 25 Січня 2023 в 12:01

Поділитися статтею

День народження Володимира Зеленського: як популярний комік зміг стати найбільш шанованим Президентом України
День народження Володимира Зеленського: як популярний комік зміг стати найбільш шанованим Президентом України

25 січня Президент України Володимир Зеленський святкує свій 45-й день народження. У цей день ми вирішили пригадати незвичайний шлях Зеленського від коміка до Президента.

Ще влітку у 2018 році актор студії “Квартал 95” Володимир Зеленський в інтерв’ю сказав, що не бажає пов’язувати своє життя з політикою і “бруднитися” у цьому. Втім, через півроку, у новорічну ніч, він офіційно заявив, що балотується у Президенти.

Стиль передвиборчої кампанії Зеленського з самого початку був дуже незвичним. Володимир хотів відрізнитися від звичайних політиків і всі свої передвиборчі заяви він робив у вигляді відео, яке викладав на Ютуб. Це зіграло Зеленському на руку, адже народ відчув, що цей кандидат у Президенти близький до народу.

У своїх промовах Зеленський обіцяє народу створит  “команду мрії”.

У першому турі виборів Володимир Зеленський лідирує і отримує 30,24% всіх голосів. На другому місці опинився Петро Порошенко, який набрав 15,95% голосів.

Дебати двох основних кандидатів у Президенти були феєричні. Такого не було в жодній країні. Володимир Зеленський буквально “викликав” свого опонента на дебати на НСК “Олімпійський” і Порошенко прийняв цей виклик.

Подивитись на дебати Зеленського і Порошенка на НСК “Олімпійський” прийшло близько 22 тисяч людей. Перепалка між оппонентами була заклятою. Порошенко наголошував на тому, що Зеленський не досвідчений і такій людині не можна довірити управління країною. Володимир Олександрович теж знав, що відповісти Порошенко. Він звинувачував 5-го президента України в неефективному правлінні та у корупції.

В результаті повторного голосування Володимир Зеленський здобув понад 73% виборчих голосів.

За роки свого правління державою Володимир Зеленський довів, що народ зробив правильний вибір. Він показав свою мужність та стійкість у боротьбі з російською агресією і став одним з найбільш шанованих Президентів світу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею