День народження Володимира Зеленського: як популярний комік зміг стати найбільш шанованим Президентом України

25 січня Президент України Володимир Зеленський святкує свій 45-й день народження. У цей день ми вирішили пригадати незвичайний шлях Зеленського від коміка до Президента.

Ще влітку у 2018 році актор студії “Квартал 95” Володимир Зеленський в інтерв’ю сказав, що не бажає пов’язувати своє життя з політикою і “бруднитися” у цьому. Втім, через півроку, у новорічну ніч, він офіційно заявив, що балотується у Президенти.

Стиль передвиборчої кампанії Зеленського з самого початку був дуже незвичним. Володимир хотів відрізнитися від звичайних політиків і всі свої передвиборчі заяви він робив у вигляді відео, яке викладав на Ютуб. Це зіграло Зеленському на руку, адже народ відчув, що цей кандидат у Президенти близький до народу.

У своїх промовах Зеленський обіцяє народу створит  “команду мрії”.

У першому турі виборів Володимир Зеленський лідирує і отримує 30,24% всіх голосів. На другому місці опинився Петро Порошенко, який набрав 15,95% голосів.

Дебати двох основних кандидатів у Президенти були феєричні. Такого не було в жодній країні. Володимир Зеленський буквально “викликав” свого опонента на дебати на НСК “Олімпійський” і Порошенко прийняв цей виклик.

Подивитись на дебати Зеленського і Порошенка на НСК “Олімпійський” прийшло близько 22 тисяч людей. Перепалка між оппонентами була заклятою. Порошенко наголошував на тому, що Зеленський не досвідчений і такій людині не можна довірити управління країною. Володимир Олександрович теж знав, що відповісти Порошенко. Він звинувачував 5-го президента України в неефективному правлінні та у корупції.

В результаті повторного голосування Володимир Зеленський здобув понад 73% виборчих голосів.

За роки свого правління державою Володимир Зеленський довів, що народ зробив правильний вибір. Він показав свою мужність та стійкість у боротьбі з російською агресією і став одним з найбільш шанованих Президентів світу.

Поділитися статтею

Зараз читають

Гороскоп на 10 листопада 2022 року

Гороскоп на 10 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку: найкраща мить почати з...

Життя кожного дня готує для вас щось цікаве, проте люди рідко звертають увагу на подарунки Долі. Сьогодні варто широко розплющити очі та споглядати справжнє диво
Карти ТАРО

Читання карт Таро для всіх знаків зодіаку 7 травня 2021 року

Будьте милосердні. Практикуйте подяку. День занадто короткий, щоб дозволити ритму життя проноситься повз вас.

Кучеренко розповіла про конфлікти з Дмитром Комаровим: не така вже й ідеальна пара

У будь-якій сім'ї, навіть найзірковішій, можуть бути особисті проблеми, через які відбуваються сварки та розбрати. Олександра Кучеренка та Дмитро Комаров — не виняток.
Юрій Горбунов

Юрій Горбунов пообідав в кафе, тому що Катерина Осадча заробити, і забула приготувати їжу...

Знаменитий телеведучий поділився новим фото, яке виставило його дружину в поганому світлі як господині.

Популярне за тиждень

Популярне