Педан показав, як виглядає гуртожиток одного з найвідоміших ВНЗ України: радянщина, мотлох і суцільний бруд

Відомий український телеведучий спантеличив шанувальників кадрами з гуртожитку одного з найпрестижніших університетів країни. Олександр Педан висловив сподівання на те, що скоро ситуація зміниться

Олександр Педан, відомий український телеведучий, подорожує Україною з програмою “УніверCheck 2. Професії”. У рамках цього проєкту знаменитість показує українським студентам, що для здобуття якісної освіти не обов’язково одразу після школи вирушати за кордон.

Разом з популяризацією рідних університетів Олександр Педан демонструє як позитивні, так і негативні сторони освітніх закладів. Програму Педан веде разом зі своєю донькою Валерією, яка, до слова, нещодавно стала студенткою Українського Католицького Університету у Львові.

Головний корпус Чернівецького національного університету
Головний корпус Чернівецького національного університету

Нещодавно разом зі своєю командою український ведучий вирушив до міста Чернівці. У цьому місті розташований один з найстаріших класичних університетів України, який 2011 року було внесено до переліку Світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Архітектурна краса та помпезність до 24 лютого щорічно приваблювала в Україну щонайменше кілька десятків тисяч туристів.

Педан у гуртожитку ЧНУ

Український телеведучий зізнався, що вони з командою отримали дуже багато повідомлень, в яких глядачі просили їх відвідати Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича. Олександр Педан зазначив, що головний навчальний корпус приємно здивував їх та після відвідування університету в них залишились виключно позитивні емоції. Проте, реальним станом гуртожитків ведучий був прикро здивований.

Олександр Педан з донькою біля навчального корпусу ЧНУ
Олександр Педан з донькою біля навчального корпусу ЧНУ

Відомий український телеведучий прокоментував стан гуртожитку від Чернівецького університету. Знаменитість зазначив, що найпоширеніша скарга студентів стосується розташування гуртожитку. Студенти зазначили, що до навчального корпусу з місця проживання прямують 45 хвилин пішки.

Фото з гуртожитків ЧНУ
Фото з гуртожитків ЧНУ

Проте, зазначив Педан, для нього це не є найбільшою проблемою, оскільки в гуртожитку він побачив набагато більші неприємності. Так, за словами ведучого, хоча там і зроблений мінімальний косметичний ремонт, у коридорах гуртожитку дуже багато мотлоху та бруду. Крім естетичної шкоди, таке засмічення гуртожитських коридорів заборонено пожежною безпекою.

Так виглядає гуртожиток Чернівецького університету
Так виглядає гуртожиток Чернівецького університету

У коридорах також не було світла. І це ми знімали до блекауту. Хоча ціна, звичайно, більш ніж демократична – 3500 гривень за семестр

– зазначив Педан.

Поділитися статтею

Зараз читають

Світлана Каминіна

Світлана Каминіна вбила наповал всіх: і звабливою фігурою, і танцями на пілоні, і шикарним...

Колишня головлікар Кісегач освоює нову професію - тепер вона вирішила стати стриптизеркою. Дивний вибір, але якщо подивитися на розкішну фігуру 41-річної актриси, то нічого дивного.
Знайдіть відмінності

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 4 відмінності на картинці з пустотливий мавпочкою...

На зображенні багато деталей, тому у людини, який перший раз проходить тести такого роду, розбігаються очі.
Гороскоп для 3 знаків зодіаку

ТОР-3 знаки зодіаку, які не ризикуватимуть своїми відносинами, починаючи з 20 серпня 2021 року...

Це схоже на те, що ви можете бути воїном любові тільки в тому випадку, якщо у вас є аудиторія, яка схвалює вас
Ляшко знову засвітився в корівнику: це просто космос!

“Корови – це космос “: Ляшко показав як проводить вільний час

Одіозний український політик Олег Ляшко - завзятий фанат великої рогатої худоби.

Популярне за тиждень

Популярне