Даша Квіткова розповіла, чи оплатив колишній Нікіта Добринін її поїздку на Мальдіви: хто платить за сина

Переможниця шоу "Холостяк-9" Даша Квіткова після розлучення з Нікітою Добриніним відправилась на відпочинок на Мальдіви та розповіла, чи оплатив колишній цю поїздку.

Даша Квіткова стала популярною блогеркою після перемоги в 9 сезоні шоу “Холостяк”. Вона і Нікіта Добринін були першою за всю історію шоу парою, яка одружилась після фіналу і створила сім’ю. У них народився син Лев, вони побудували спільний будинок і показували в Інстаграм-блозі, як ідеально складається сімейне життя. Але в 2023 році зіркове подружжя повідомили, що розлучились. Заради півторарічного сина вони ходять до сімейного психолога.

Квіткова розповідала, що першою затіяла розмову про розставання. Добринін її підтримав і вони вдвох прийняли це рішення. Як зізналась блогерка, в якийсь момент вони перенаситились один одним і почали рухатись по життю з різною швидкістю.

Даша Квіткова розповіла, чи оплатив колишній Нікіта Добринін її поїздку на Мальдіви
Даша Квіткова розповіла, чи оплатив колишній Нікіта Добринін її поїздку на Мальдіви

Шанувальники активно обговорюють, чому єдина пара з шоу “Холостяк” не змогла впоратись з кризою в стосунках і розійшлася. Деякі користувачі Мережі припускають, що розлучення — черговий піар-ход, щоб підвищити популярність. Але Даша і Нікіта вже роз’їхалися, а Добринін приходить в гості до колишньої дружини, щоб бачитись з сином.

Зараз Квіткова з Левом відпочиває на Мальдівах. Це дуже недешевий курорт, тому Дашу питають, чи оплачував екс-чоловік їй цю поїздку.

Не переживайте, на бюджет Нікіти ніхто не посідав і не посідає. Ні

, – відповіла зірка.

Даша Квіткова розповіла, чи оплатив колишній Нікіта Добринін її поїздку на Мальдіви
Даша Квіткова розповіла, чи оплатив колишній Нікіта Добринін її поїздку на Мальдіви

На Мальдівах Квіткова відпочиває з нянею сина Ольгою, путівку якій оплатила вона. А в той час, як блогерка насолоджується островами, Добриніна звільнили з програми “ЖВЛ”, в якій він був ведучим. Його замінив зразковий сім’янин Тимур Мірошніченко.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.