Без шику: чоловік ексдружини Пономарьова Мозгової пригадав, яким було їхнє весілля – “Тримала простий букет”

В останній день січня Олена Мозгова та Девід Аксельрод святкують річницю свого весілля. Чоловік колишньої Олександра Пономарьова пригадав, як вони відзначили цей важливий день

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вже восьмий рік перебуває у щасливому шлюбі з музикантом Девідом Аксельродом. Сьогодні, 31 січня, зіркова пара відсвяткувала восьмий рік разом. З цієї нагоди чоловік продюсерки привітав кохану та пригадав, як пройшов день їхнього весілля. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Девід Аксельрод романтично описав найважливіший день у їхньому житті.

Виявляється, день весілля зіркової пари пройшов дуже скромно та без зайвого пафосу. Девід Аксельрод та Олена Мозгова вирішили, що не потрібно доводити та показувати всьому світові своє кохання одне до одного – достатньо просто бути разом.

Девід Аксельрод та Олена Мозгова сьогодні святкують 8 річницю весілля
Девід Аксельрод та Олена Мозгова сьогодні святкують 8 річницю весілля

Український виконавець поділився спогадами про весільний букет своєї коханої. За словами Девіда Аксельрода, Олена Мозгова обрала скромні білі тюльпани. Ба більш, закохані попросили в РАЦСі не грати традиційну весільну музику та наполягли на тому, що урочисті промови на весіллі ні до чого.

Девід Аксельрод пригадав, що тоді було холодно та дуже слизько, тому, поки його наречена тримала скромний, але симпатичний букет, він притримував її. Хоча зірки відмовились від усіх атрибутів традиційного весілля, відмовитись від першого поцілунку в ролі чоловіка та дружини вони, за зізнанням чоловіка Олени Мозгової, не зуміли.

Чоловік Олени Мозгової пригадав, яким був день їхнього весілля
Чоловік Олени Мозгової пригадав, яким був день їхнього весілля

Крім того, поділився зі своїми підписниками Девід Аксельрод, на момент їхнього весілля Олена Мозгова була вагітна їхньою донечкою Солею. За спогадами артиста, дитина тоді сильно буцкала ніжками, ніби нагадуючи, що вона разом зі своїми батьками проживає найважливіший момент їхнього життя.

Поділитися статтею

Зараз читають

Кот втратив передні лапки

Особливий кіт навчився ходити і бігати на задніх лапах (Відео)

Домашній кіт пережив травму, він втратив передні лапки. Але це його не зламало, і він навчився ходити, як кенгуру.
Місячний календар на лютий 2021 року

Коли краще садити овочі, фрукти і квіти на клумбі? Місячний календар городника-садівника на лютий...

Уже в лютому 2021 року розпочинається новий посівної рік. Садити рандомно ніякі культури не варто, оскільки великі шанси нарватися на неврожай.
Моліться з вірою!

Календар церковних свят на червень 2021 року. Не пропустіть два великих свята

Хорошим тоном вважається в дні великих свят попросити вибачення за завдані іншим образи та найголовніше пробачити своїм ворогам.

“Думайте, де шматок хліба взяти”: змучена Оля Полякова емоційно звернулася до росіян

Українська співачка Оля Полякова постала перед підписниками у змученому вигляді та записала гнівне звернення до своєї російської аудиторії. Поставила всі крапки над "i"

Популярне за тиждень

Популярне