Вікторія Булітко та Євген Сморигін – найкрасивіша пара “Дизель Шоу”: 13 років разом і повна ідилія

Відомі українські гумористи та актори цього року святкують 13 років разом. Знаменитостей можна назвати чи не найідеальнішою парою "Дизель Шоу", адже їхні стосунки відрізняються особливою гармонією

Одні з найвідоміших акторів телепроєкту “Дизель Шоу” Вікторія Булітко та Євген Сморигін мають міцні дружні стосунки вже 13 років. Знаменитості були знайомі й до початку спільної професійної діяльності на одній сцені, проте особливо щирою їхня дружба стала лише після того, як вони познайомились в команді “Дизель Студіо”.

В одному з інтерв’ю актори розповідали про те, що їхній професійний союз “народився” далекого 2010 року. Тоді, за спогадами артистів, у команду “Дизель Шоу” шукали нову актрису. Євген Сморигін вже тоді зрозумів, що кращої за Вікторію Булітко кандидатури на цю роль не буде. Саме так він і сказав продюсерам проєкту.

Євген Сморигін і Вікторія Булітко знайомі понад 13 років
Євген Сморигін і Вікторія Булітко знайомі понад 13 років

До думки Євгена Сморигіна, який тоді вже зробив собі добру репутацію, продюсери шоу дослухались. Пізніше Булітко запросили на співбесіду й так почався її яскравий шлях на сцені “Дизель Шоу”. Найчастіше знаменитість можна побачити в парі з її добрим другом Сморигіним. Знаменитості ніколи не приховували, що їм дуже легко працювати разом.

Євген Сморигін і взагалі колись заявляв, що він не уявляє актриси, з якою йому було в комфортніше виступати в парі. Варто зазначити, що така сценічна сумісність помітна телеглядачам неозброєним оком. Виступи та номери українських гумористів завжди відрізняються особливою харизмою, адже Булітко й Сморигін вкладають у них душу.

Вікторія Булітко виступає в парі з Євгеном Сморигіним
Вікторія Булітко виступає в парі з Євгеном Сморигіним

Хоча багато шанувальників часто підозрювали артистів в дещо ближчих, ніж просто дружні, стосунках, насправді зірок не пов’язує романтика. Так, наприклад, Євген Сморигін вже довго перебуває в шлюбі з коханою дружиною Лідією та виховує разом з нею трьох дітей.

Про особисте життя Вікторії Булітко відомо менше, проте раніше знаменитість зізнавалась, що її серце зайняте загадковим чоловіком. Розкривати особистість коханого актриса й гумористка поки що не спішить. Можна припустити, що зірка “Дизель Шоу” живе за гаслом “Щастя любить тишу”.

Поділитися статтею

Зараз читають

Потап і Настя Каменських

Потап вилаяв не нафарбовану і моторошно замерзлу Каменських на пробіжці, а вона тут же...

Всенародно улюблені Настя Каменських і Потап тільки ось повернулися з жарких Мальдів, як потрапили в конкретну українську зиму.
Михайло Єфремов

П’яний Михайло Єфремов влаштував ДТП у центрі Москви: порушено кримінальну справу

Російський актор Михайло Єфремов був затриманий в нетверезому стані співробітниками поліції ввечері восьмого червня.
Екс-дружина Остапчука відповіла, чому не показує, з ким поїхала на Мальдіви

Екс-дружина Остапчука відповіла, чому не показує, з ким поїхала на Мальдіви: тягне інтригу для...

Колишня дружина телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк переживає розлучення на Мальдівах. Жінка відповіла, чому приховує, з ким поїхала на цей розкішний курорт.

Катя Осадча вперше після народження сина вийшла в світ: втомлена, без макіяжу, але вже...

19 серпня Катя Осадча стала мамою втретє. Вже через 5 днів телеведуча вийшла у світ і показала відмінну форму.

Популярне за тиждень

Популярне