“Здоров’я не дозволяє”: у команді Винника вперше прокоментували хворобу артиста й пояснили його відсутність

Поки навколо зникнення Олега Винника будують "теорії змови", у команді артиста вперше за майже рік повномасштабної війни прокоментували всі чутки щодо його перебування в Німеччині

З початку повномасштабного вторгнення російської армії на територію України не вщухають обговорення щодо несподіваного зникнення відомого українського музиканта та співака з радарів. Поки Олег Винник мовчки займається волонтерством і благодійністю, його критикують і “хейтять”.

Вперше за довгий час у команді артиста дали коментар щодо відсутності чоловіка на Батьківщині. Так, голова офіційного фан-клубу співака Валерія Барон розповіла, що Олег Винник і справді зараз перебуває в Німеччині, де проходить курс лікування.

Команда Олега Винника розповіла, де насправді зараз перебуває артист
Команда Олега Винника розповіла, де насправді зараз перебуває артист

Де зараз живе Олег Винник

Так, керівниця фан-клубу відомого українського співака розповіла, що зараз артист знаходиться у Берліні. Уточнювати діагноз Валерія Барон не стала, проте зауважила, що попри все зірка продовжує працювати над створенням нових пісень, якими вже хоче потішити своїх шанувальників. Разом з тим, зауважила представниця команди Винника, відмінним здоров’ям артист зараз похвалитись не може.

Здоров’я не дуже дозволяє бути в публічному просторі… Наразі стояти на сцені він не може

– прокоментувала голова фан-клубу Олега Винника.

Валерія Барон також зауважила, що наразі відомий український співак працює не лише зі свого професійного спрямування – артист волонтерить, зокрема разом зі своїм благодійним фондом “Вовчиця”. Голова фан-клубу Олег Винника наголосила, що артист не афішує своєї волонтерської діяльності, оскільки не хоче на цьому піаритись.

Офіційні представники Олега Винника відповіли на критику у мережі
Офіційні представники Олега Винника відповіли на критику у мережі

Крім того, Валерія Барон висловилась і про те, коли знаменитість нарешті повернеться на сцену. За словами представниці українського співака, поки що вона не може навіть спрогнозувати ймовірну дату повернення Олега Винника до концертів і своєї основної діяльності. Барон зазначила, що все залежить від того, як швидко артист одужає.

Зараз, зізналась представниця українського співака, його фізичний стан не дозволяє надмірної активності, а сам Олег Винник хоче виступати перед прихильниками усміхненим – таким, яким його звикли бачити мільйони.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".