РосЗМІ повідомили про смерть телеведучої Лєри Кудрявцевої: “Померла в своєму будинку в оточенні сім’ї”

В російській пресі з'явилася новина про смерть телеведучої Лєри Кудрявцевої. За їх інформацією зірка померла у себе вдома в оточенні близьких.

Через деякий час після виходу новини про смерть Лєри Кудрявцевої телеведуча вийшла на зв’язок і спростувала цю інформацію. Зірка опинилась в центрі скандальної ситуації, прокинувшись від численних дзвінків від друзів та близьких. Вона не зрозуміла, чому її мама і сестра так переймаються її станом здоров’я, поки не побачила в Інтернеті статтю про власну смерть, в якій було написано, що Кудрявцева померла в своєму будинку в оточенні рідних.

В Інстаграм-блозі Валерія жорстко відповіла авторам статті:

Горіти вам в пеклі, тільки за те, що мама і сестра вранці ледь з розуму не зійшли, поки я спала

РосЗМІ повідомили про смерть телеведучої Лєри Кудрявцевої
РосЗМІ повідомили про смерть телеведучої Лєри Кудрявцевої

Кудрявцева пообіцяла знайти людину, яка розповсюдила недостовірну інформацію:

Мої друзі вже займаються, видаляють ці матеріали. І вони знайдуть того, хто це написав. Ми просто приїдемо і людині ляща дамо

Ситуація викликала широкий резонанс серед колег Кудрявцевої. Її колишній коханець Сергій Лазарєв обурився тим, що журналіст, написавший таку новину, переступив через всі моральні цінності і закликав запровадити покарання за подібне. Продюсер Яна Рудковська запропонувала ввести кримінальну відповідальність за такі дії.

РосЗМІ повідомили про смерть телеведучої Лєри Кудрявцевої
РосЗМІ повідомили про смерть телеведучої Лєри Кудрявцевої

Відмітимо, всі вони підтримали війну в Україні. Лєра Кудрявцева 24 лютого закликала всіх до миру, але пізніше виступила із засудженням українських артистів, які негативно ставляться до росіян. Лазарєв 24 лютого написав в своєму Інстаграмі “Ні війні”, однак скоро його видалив і відхрестився від своєї позиції та заявив, що пишається бути росіянином. Так же і Яна Рудковська відкрито підтримує дії російського президента.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тіна Кароль і Юрій Горбунов

За секунду до поцілунку: в Мережі обговорюють не дуже дружнє фото Горбунова і Кароль...

"Якщо дружити, то тільки так". Так коротко, але дуже багатозначно один з фан-паблік підписав знімок Кароль і телеведучого Горбунова.
Микола Цискарідзе

Які таємниці приховує Микола Цискарідзе: секрети особистого життя соліста балету Великого театру

Відомий артист балету Микола Цискарідзе регулярно викликає у публіки захоплення своїми виступами, однак за його успіхом стоїть безліч непростих випробувань.
Нове обдарування

Наймолодша співачка в світі: історія дівчинки, яка заспівала ще до свого народження

Вібрації, які Лука Юпанки створювала в утробі матері Елізабет Харт, були перетворені у звук за допомогою синтезаторів, які використовувалися для альбому з 10 треків.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 20 грудня 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що підготували вам планети...

У вас скоро будуть зміни у фінансовій сфері. Намагайтеся не прогаяти свій шанс. Всесвіт цього дня до вас прихильний.

Популярне за тиждень

Популярне