Філіп Кіркоров підняв тему “шлюбних” стосунків з Примадонною та злив, якою дикою Алла Пугачова була в ліжку

Відомий російський співак Філіп Кіркоров, який багато років був чоловіком Примадонни Алли Пугачової, публічно підняв тему їх шлюбних стосунків.

Філіп Кіркоров завів собі подкаст, в якому розповідає різні подробиці свого життя. В першому випуску артист висміяв співака і композитора Сергія Челобанова, якому не вдалося стати чоловіком Примадонни, але пощастило бути її коханцем, а також повідав про їх пристрасть.

Сергій Челобанов і Алла Пугачова
Сергій Челобанов і Алла Пугачова

Раніше Челобанов сам публічно розповідав, як розвивались його відносини з Пугачовою. В шоу “Секрет на мільйон” з Лєрою Кудрявцевою, яку преса записала в померлі зірки, він ділився, що емоційні сплески почались з першого дня стосунків. Він сказав, що Алла була дуже пристрасною. Кіркоров згадав про це в подкасті та відмітив, що довго роман між Челобановим і Пугачовою не протривав, тому що на горизонті з’явився Філіп, який став офіційним чоловіком Примадонни.

Філіп Кіркоров злив, якою дикою Алла Пугачова була в ліжку
Філіп Кіркоров злив, якою дикою Алла Пугачова була в ліжку

Нагадаємо, Кіркоров був закоханий в Аллу Борисівну ще з часів своєї юності, вперше вони зустрілись в 1988 році. Співак шість років залицявся до артистки і нарешті дочекався взаємності. Пугачовій тоді було 39, а Філіпу 21, в 1994 році закохані одружились. Шлюб протривав 11 років, в жовтні 2001 року Примадонна закрутила роман з ще більш молодим за чоловіка гумористом Максимом Галкіним. Тоді вона ще була одружена з Кіркоровим, але колись зізналась, що говорила йому, якщо у неї з’являться почуття на стороні, вона піде.

Філіп Кіркоров, Максим Галкін і Алла Пугачова
Філіп Кіркоров, Максим Галкін і Алла Пугачова

Офіційно шлюб Алли і Філіпа закінчився в 2005 році, за свідотством про розлучення Кіркоров приїхав один, а Пугачова разом з Галкіним. Гуморист розповідав, що на початку стосунків з Примадонною, її відносини з Кіркоровим вже не були такими близькими, тому він не вважає себе розлучником.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".