Філіп Кіркоров підняв тему “шлюбних” стосунків з Примадонною та злив, якою дикою Алла Пугачова була в ліжку

Відомий російський співак Філіп Кіркоров, який багато років був чоловіком Примадонни Алли Пугачової, публічно підняв тему їх шлюбних стосунків.

Філіп Кіркоров завів собі подкаст, в якому розповідає різні подробиці свого життя. В першому випуску артист висміяв співака і композитора Сергія Челобанова, якому не вдалося стати чоловіком Примадонни, але пощастило бути її коханцем, а також повідав про їх пристрасть.

Сергій Челобанов і Алла Пугачова
Сергій Челобанов і Алла Пугачова

Раніше Челобанов сам публічно розповідав, як розвивались його відносини з Пугачовою. В шоу “Секрет на мільйон” з Лєрою Кудрявцевою, яку преса записала в померлі зірки, він ділився, що емоційні сплески почались з першого дня стосунків. Він сказав, що Алла була дуже пристрасною. Кіркоров згадав про це в подкасті та відмітив, що довго роман між Челобановим і Пугачовою не протривав, тому що на горизонті з’явився Філіп, який став офіційним чоловіком Примадонни.

Філіп Кіркоров злив, якою дикою Алла Пугачова була в ліжку
Філіп Кіркоров злив, якою дикою Алла Пугачова була в ліжку

Нагадаємо, Кіркоров був закоханий в Аллу Борисівну ще з часів своєї юності, вперше вони зустрілись в 1988 році. Співак шість років залицявся до артистки і нарешті дочекався взаємності. Пугачовій тоді було 39, а Філіпу 21, в 1994 році закохані одружились. Шлюб протривав 11 років, в жовтні 2001 року Примадонна закрутила роман з ще більш молодим за чоловіка гумористом Максимом Галкіним. Тоді вона ще була одружена з Кіркоровим, але колись зізналась, що говорила йому, якщо у неї з’являться почуття на стороні, вона піде.

Філіп Кіркоров, Максим Галкін і Алла Пугачова
Філіп Кіркоров, Максим Галкін і Алла Пугачова

Офіційно шлюб Алли і Філіпа закінчився в 2005 році, за свідотством про розлучення Кіркоров приїхав один, а Пугачова разом з Галкіним. Гуморист розповідав, що на початку стосунків з Примадонною, її відносини з Кіркоровим вже не були такими близькими, тому він не вважає себе розлучником.

Поділитися статтею

Зараз читають

Оля Фреймут

Ольга Фреймут показала чоловіка, який виявився дуже на неї схожим: все, що відомо про...

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут порадувала шанувальників чуттєвими фото з коханим чоловіком Володимиром Локотко.
Юрій Горбунов зізнався, чи соромиться свого низького зросту поряд з Осадчею

Юрій Горбунов зізнався, чи соромиться свого низького зросту поряд з Осадчею: “Вона завжди на...

В Мережі часто піджартовують над зірковою парою Юрієм Горбунович і Катею Осадчею. Під спільними фото в Мережі можна знайти коментарі, що виглядає пара, як слон і моська. Чи чіпляє це Горбунова, читайте далі в матеріалі.
Мясні продукти

Що подорожчає в Україні з продуктів восени 2021 року: прогноз експертів

Згідно з даними Мінфіну України спостерігається в нашій країні прискорення інфляційних процесів від 9,5% до 10,2%.
Гіпотонія

Який спорт підходить для гіпотоніків?

При гіпотонії деякі фізичні навантаження можуть викликати запаморочення, слабкість, або навіть непритомність. Але не варто кидати фізичні заняття, просто дотримуйтеся деяких порад.

Популярне за тиждень

Популярне