55-річний ексчоловік Алли Пугачової Кіркоров зробив нову пластичну операцію: “Я вже не той, яким був рік тому”

Скандально відомий російський співак вкотре змінив свою зовнішність у кабінеті пластичного хірурга. Що змінив у собі горезвісний Філіп Кіркоров цього разу?

Горезвісний артист і король російської естради розповів про чергові зміни у своїй зовнішності. Не приховуючи, Філіп Кіркоров зробив пластику. Цього разу під ніж лікаря потрапив живіт знаменитості. Разом з пластичним хірургом, який виконував операцію, Тимуром Хайдаровим, співак поділився емоціями щодо нещодавніх змін.

Філіп Кіркоров зауважив, що історія набирає обертів, а чергову пластичну операцію зірка назвав “шляхом до досконалості”. Артист зазначив, що він та його незмінний хірург починають нову сторінку в історії змін своєї зовнішності. Схоже, що Філіп Кіркоров не збирається зупинятись на цій операції – в музиканта грандіозні плани.

Філіп Кіркоров розповів про нову пластичну операцію, яку зробив нещодавно
Філіп Кіркоров розповів про нову пластичну операцію, яку зробив нещодавно

У своєму зверненні до шанувальників любитель пластичних операцій зауважив, що Тимур Хайдаров “знову” чаклував над його животом. Схоже, 55-річний Філіп Кіркоров не вперше виправляє наслідки старіння на хірургічному столі.

Межі досконалості немає. Я вже не той, який був рік тому і це вже факт на обличчя

– прокоментував артист.

У підсумку Філіп Кіркоров закликав прихильників стежити за його майбутніми перевтіленнями. Ба більш, знаменитість заохочує стежити за своїм здоров’ям та займатись своєю зовнішністю. Ймовірно, артиста має на увазі саме пластику. На думку зірки, всі навколо можуть полюбити людину, тільки якщо вона сама себе любить.

Нагадаємо, що ця пластика на животі була не першою. Раніше Філіп Кіркоров почав цілий цикл операцій, які націлені омолодити артиста. Так, наприклад, нещодавно знаменитість прибрав усі зморшки зі свого обличчя, а після – зробив корекцію власної фігури, що містить ліпосакцію, підтяжку шкіри, та “новий живіт”.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.