Анастасію Заворотнюк виписали з лікарні: зірка “Моєї прекрасної няні” проходить останній етап реабілітації

Відома російська актриса та зірка популярного серіалу "Моя прекрасна няня" понад три роки бореться зі страшною хворобою. Стало відомо, що знаменитість виписали з лікарні

Свого часу Анастасія Заворотнюк прославилась у багатьох країнах завдяки головній ролі в російському серіалі “Моя прекрасна няня”. У розпалі акторської кар’єри зірки, на піку її популярності знаменитості діагностували онкологічну хворобу – гліобластому. З 2019 року Анастасія Заворотнюк лікується. Нещодавно у мережі повідомили втішні новини.

Так, виявилось, що знаменитість вже виписали з лікарні та відправили додому. Ба більш, фахівці дають позитивні прогнози.

Що відомо про стан Заворотнюк?

Останнім часом російські медіа почали публікувати доволі позитивні повідомлення щодо стану здоров’я актриси Анастасії Заворотнюк. Схоже, що лікування допомогло знаменитості впоратись з гліобластомою.

У мережі повідомили про стан Анастасії Заворотнюк
У мережі повідомили про стан Анастасії Заворотнюк

Нещодавно зірку “Моєї прекрасної няні” після п’ятьох місяців у лікарні виписали додому. З медичного закладу знаменитість забрав її чоловік Петро Чернишов. Хоча працівники лікарні, в якій перебувала Заворотнюк, не поділились деталями лікування, сторонні експерти вже зробили перші заяви щодо стану здоров’я зірки.

Так, за словами фахівців, у лікарні знаменитість вже не лікувалась, а проходила реабілітацію. Обґрунтували такі заяви спеціалісти, перш за все, тим, що дорослий організм з пухлиною, як у Заворотнюк, при недієвому лікуванні не може прожити довше двох років. Відома російська актриса вже давно перейшла цей рубіж.

Що зі здоров'ям Анастасії Заворотнюк
Що зі здоров’ям Анастасії Заворотнюк

Процес лікування гліобластоми – це давно створений медичний протокол, який передбачає послідовну операцію з видалення пухлини, променеву терапію, а потім хіміотерапію. Усі три етапи лікування Заворотнюк залишила позаду, тож зараз вона проходить експериментальне лікування.

Спеціаліст поділився оптимістичним прогнозом – останні п’ять місяців Анастасія Заворотнюк проходила когнітивну та рухову реабілітацію.

Поділитися статтею

Зараз читають

Камалія

Британська школа в Україні за 40 тисяч доларів на рік: скільки коштує навчання дочок...

Співачка Камалія - справжня зірка. Її люблять, цінують, на її концерти збираються цілими стадіонами, а виходу нових пісень чекають з нетерпінням. Крім того, що вона знаменита і затребувана, вона ще й дружина, і мати.
Моліться з вірою!

Молитви, що позбавляють ворогів. Читайте з вірою в серце

Небесний Батьку, я дякую Тобі за силу, яку Ти вклав у мене. Я молюся, щоб Ти зміцнював мене щодня, щоб я використав владу, яку Ти дав мені, для подолання сили ворога.
Андрій Данилко

«Царські хороми»: де живе епатажний український артист Андрій Данилко

Відомий український артист Андрій Данилко, більше відомий як Вєрка Сердючка, в останні роки все рідше з'являється на телеекранах. Однак інтерес до його персони не згасає досі. Багато хто цікавиться: де живе Вєрка Сердючка і як облаштовані його апартаменти?

(Відео) Кіркоров злякався, коли йому прокричали “Слава Україні!” у США: “Мимоволі почалася діарея”

Відомий російський співак-путініст Філіп Кіркоров вирушив до США, де не на жарт перелякався, почувши "Слава Україні!" в одному з місцевих ресторанів.

Популярне за тиждень

Популярне