Історія знайомства Святослава Вакарчука і Євгенії Яцути – жінки, яка народила йому двох дітей: це доля

Відомий український музикант Святослав Вакарчук, який є солістом групи "Океан Ельзи" після розлучення з Лялею Фонарьовою двічі став батьком. Це щастя йому подарувала нова кохана.

В раптове розлучення Святослава Вакарчука і Лялі Фонарьової фанати не хотіли вірити, тому що вони були разом багато років, не скандалили на публіці, здавались зразковою парою, яка викликала повагу. Все це перестало мати значення в 2021 році, коли Вакарчук заявив, що розлучається з дружиною.

Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова
Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова

Вони не коментували причини розлучення, але незабаром спливла інформація, що співаку народила дитину інша жінка. Це його первісток, у шлюбі з Фонарьовою Святослав виховував тільки пасербицю. В 2021 році у зірки народився син, а через рік вже під час війни на світ з’явилась дівчинка.

Нещодавно Вакарчук хизувався, що його син в свої рік і 8 місяців вже почав говорити:

Немає нічого кращого, ніж чути як твої діти починають говорити. Говорити рідною мовою! Це щастя!

, – поділився Святослав.

Обраницею Вакарчука стала співвласниця продакшену Radioaktive Film, з якими “Океан Ельзи” співпрацювали. Вони разом знімали кліп на пісню “Без тебе” та було ще декілька спільних робіт. Це зблизило майбутню пару, тому заради один одного музикант пішов від Лялі, а Яцута кинула свого чоловіка-режисера Дениса Соніна і дуже скоро вона завагітніла.

Історія знайомства Святослава Вакарчука і Євгенії Яцути
Історія знайомства Святослава Вакарчука і Євгенії Яцути

Артист намагався не розкривати факт розлучення і народження дитини, але Євгенія не приховувала вагітність та на останніх місяцях з’явилась з великим животом на кінофестивалі.

Чи збирається Вакарчук вести під вінець нову кохану – загадка, бо і з Фонарьовою він всі ці роки жив у цивільному шлюбі.

Нагадаємо, свого сина Святослав Вакарчук назвав в честь батька Іван, а донечці вони дали ім’я Соломія.

Поділитися статтею

Зараз читають

Вихідні у грудні 2021 року в Україні: коли і скільки відпочиватимемо

Вихідні у грудні 2021 року в Україні: коли і скільки відпочиватимемо

Вже за кілька днів грудень. Перший зимовий місяць, від якого так і віє новорічними святами. Тож до них уже треба готуватись. У грудні на українців, працевлаштованих згідно з КЗпП, очікують тривалі вихідні.
Михайло Поплавський

Михайло Поплавський вийшов на пенсію і озвучив скільки отримує від держави: пристойна сума приходить...

Михайло Поплавський, виявляється, веде не тільки концертну діяльність, але і підраховує, скільки йому повинно щомісяця відправляти держава.
Альбіна Джанабаєва

Альбіна Джанабаєва в піжамі і на шпильках розтягнулася в ліжку, чекає Меладзе – Волочкова...

Дружина Валерія Меладзе Альбіна Джанабаєва рідко публікує домашні фото - частіше по роботі або рекламні. А тут здивувала своїх шанувальників дуже особистим знімком.
Гороскоп на 7 січня 2023 року

Гороскоп на 7 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку: час відшукати своє призвання...

Хоча вам може здаватись, що сьогоднійшній день – не найкращий момент для втілення давніх мрій і бажань, варто нарешті довіритись підказкам Всесвіту та спробувати знайти своє справжнє "Я"

Популярне за тиждень

Популярне