Шуфутинському і Аллегровій не дозволили виступити в Німеччині, а Лепсу – в США: чекають тільки в Магадані

Німеччина і США до недавнього часу були улюбленим майданчиком для гастролей у росіянських зірок, адже там чимала російськомовна діаспора, і можна було непогано зрубити грошенят. Та тепер шансону з-за порєбріка сказали "зась".

Після того як росія віроломно вдерлася в іншу державу, непереливки стало не лише мобікам, яких десятками тисяч посилають помирати в українському чорноземі. Постраждали і зірки першої величини, які у переважній більшости підтримують путінські імперські амбіції. Отвєточка не забарилася.

Михайло Шуфутинський

Концерти Шуфутинського в Німеччині не скасували, а перенесли на невизначений термін

На початку жовтня минулого року на теренах Німеччини скасували всі заплановані концерти Михайла Шуфутинського. Шансоньє пояснили, що геополітична ситуація ускладнилася, тож тур доведеться відкласти до кращих часів. Любителям російського музону порадили квитки не викидати. Можливо, колись таки ними й можна буде скористатися. Але не зараз.

Ірина Аллегрова

Не пощастило побувати на Заході, що давно і безнадійно “загниває”, й Ірині Аллегровій. Імператриці не дозволили виступати в німецьких містах, а поціновувачам творчості співачки запропонували відвідати концерт іншої білявки – Тіни Кароль. Його вже точно ніхто скасовувати не збирається.

Жоден німецький концертний зал не допустив на сцену Ірину Аллегрову

Скільки не вели перемовини представники співачки з власниками залів, ніхто з німців не надав сцену під рашистську музику.

Григорій Лепс

Любитель “рюмкі водкі на столє” зробив хорошу пику за поганої гри і став заявляти, щоб йому не пропонували гастролі в Штатах, мовляв, він туди не поїде за жодних обставин. Тож діаспора з Лос-Анджелеса так і не дочекається улюбленого артиста.

Лепс сказав, що не поїде до Америки попри зняття санкцій

Представники Лепса заявили, що з Григорія знято санкції і заборону на відвідування Америки. Прізвище артиста внесли у чорний перелік ще 2013-го, звинувачуючи, що він буцімто переправляє за океан гроші для Вадіка Бєлого. А після смерті кримінального авторитета у 2020 році американська Феміда начебто відчепилася від російського співака.

Хай там що, у 9-му пакеті санкцій від ЄС прізвище виконавця значиться поряд із Нікітою Міхалковим і Борисом Корчевніковим.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.