Шуфутинському і Аллегровій не дозволили виступити в Німеччині, а Лепсу – в США: чекають тільки в Магадані

Німеччина і США до недавнього часу були улюбленим майданчиком для гастролей у росіянських зірок, адже там чимала російськомовна діаспора, і можна було непогано зрубити грошенят. Та тепер шансону з-за порєбріка сказали "зась".

Після того як росія віроломно вдерлася в іншу державу, непереливки стало не лише мобікам, яких десятками тисяч посилають помирати в українському чорноземі. Постраждали і зірки першої величини, які у переважній більшости підтримують путінські імперські амбіції. Отвєточка не забарилася.

Михайло Шуфутинський

Концерти Шуфутинського в Німеччині не скасували, а перенесли на невизначений термін

На початку жовтня минулого року на теренах Німеччини скасували всі заплановані концерти Михайла Шуфутинського. Шансоньє пояснили, що геополітична ситуація ускладнилася, тож тур доведеться відкласти до кращих часів. Любителям російського музону порадили квитки не викидати. Можливо, колись таки ними й можна буде скористатися. Але не зараз.

Ірина Аллегрова

Не пощастило побувати на Заході, що давно і безнадійно “загниває”, й Ірині Аллегровій. Імператриці не дозволили виступати в німецьких містах, а поціновувачам творчості співачки запропонували відвідати концерт іншої білявки – Тіни Кароль. Його вже точно ніхто скасовувати не збирається.

Жоден німецький концертний зал не допустив на сцену Ірину Аллегрову

Скільки не вели перемовини представники співачки з власниками залів, ніхто з німців не надав сцену під рашистську музику.

Григорій Лепс

Любитель “рюмкі водкі на столє” зробив хорошу пику за поганої гри і став заявляти, щоб йому не пропонували гастролі в Штатах, мовляв, він туди не поїде за жодних обставин. Тож діаспора з Лос-Анджелеса так і не дочекається улюбленого артиста.

Лепс сказав, що не поїде до Америки попри зняття санкцій

Представники Лепса заявили, що з Григорія знято санкції і заборону на відвідування Америки. Прізвище артиста внесли у чорний перелік ще 2013-го, звинувачуючи, що він буцімто переправляє за океан гроші для Вадіка Бєлого. А після смерті кримінального авторитета у 2020 році американська Феміда начебто відчепилася від російського співака.

Хай там що, у 9-му пакеті санкцій від ЄС прізвище виконавця значиться поряд із Нікітою Міхалковим і Борисом Корчевніковим.

Поділитися статтею

Зараз читають

Дзідзьо зі своєю колишньою дружиною Славією

Дзідзьо викрив скарги дружини, яка викрила його в зраді: “Собаки брешуть, вітер носить...

Розлучення епатажного Дзідзьо і його коханої Ярослави Хоми став практично найгучнішою подією цього року.
Тіна Кароль схудла надміру

Стійка на руках в синіх лосинах: Тіна Кароль прийняла дивну позу, яка б сподобалася...

Українська співачка Тіна Кароль вже декілька років займається йогою і зараз показує неймовірні результати. Нещодавно артистка показала прихильникам найскладніші асани, які вона може виконати.
Осадча та Горбунов: історія кохання

Коротун і шпала: історія любові Юрія Горбунова і Катерини Осадчої, яка залишилася за кадром...

Цю пару відомих телеведучих об'єднала робота, і дозволила їм бути трохи більше, ніж просто колегами по знімальному майданчику.

Аліна Гросу вперше показала свою матір

Співачка Аліна Гросу, яка на сцені практично з народження, показала головну жінку у своєму житті, яка навчила її усьому та зробила зіркою.

Популярне за тиждень

Популярне