“Жіночий квартал” підсилили доньками Лисого і Ткача: Серафима Кошова співає не згірш старшої сестри Варвари

Євген Кошовий часто тішить шанувальників гарним голосом на сцені "Вечірнього кварталу". З'ясувалося, що татові здібності передалися обом його донькам. Старша Варвара вже продемонструвала співочі таланти. Тепер прийшла черга молодшої Серафими.

Художнім керівником “Студії 95” після Володимира Зеленського став Євген Кошовий. На правах начальства Женя Лисий зміг виставити на сцену власну доньку. Гумористи зняли свіжий випуск “Кварталу”, запросивши чимало зірок – MONATIK, Kola з MamaRika, Злату Огнєвіч й інших.

Серафима Кошова порвала зал

Серафима Кошова дебютувала на сцені

А ще на сцену вийшло зовсім юне покоління – доньки Кошового і Ткача. Для восьмирічної Серафими цей вихід став дебютним. Разом із актрисами з “Жіночого кварталу” дівчатка заспівали щемку пісню про дітей, що чекають на повернення батьків із війни.

Варвара Кошова двічі приходила на “Голос. Діти”

Варвара на 6 років старша за свою артистичну сестричку, але вже встигла засвітитися на всю країну. Старша донька Кошового брала участь у талант-шоу “Голос. Діти”, причому двічі. В 11-річному віці Кошова спромоглася розвернути до себе всі чотири тренерські крісла.

Євген Кошовий з донькою Серафимою

Уперше дівчинка насмілилася показати себе в цьому шоу під час 3 сезону. Тоді вона опинилася у команді Потапа, але дійшла тільки до “боїв”, виконавши з іншими дівчатками пісню Ірини Білик “Маленькая девочка”. Та далі в проєкті залишилася інша учасниця.

Варвара Кошова під час участі в шоу Голос.Діти

Тоді Варя пообіцяла повернутися і згодом дотрималася своєї обіцянки. Удруге виконала на сліпих прослуховуваннях композиції Крістіни Агілери. Від надмірної уваги суддів дівчинка не стримала сліз. Для подальшої участі обрала собі в наставники Джамалу.

Нині у Варі, здається, з’явилися інші пріоритети. Попри юний вік, вона вже засвітила обручку й запевнила, що обов’язково вийде заміж за олігарха.

Поділитися статтею

Зараз читають

Олег Винник

Олег Винник і його загадковий горбок в штанях: чому “король вовчиць ” полюбляє...

Відомий співак Олег Винник, який зі своїми концертами об'їздив всі найвіддаленіші куточки країни, точно знає чим заманити свою цільову аудиторію.
Віталій Козловський з батьком

Віталій Козловський вперше назвав причину смерті свого батька: “Від легких залишилися шматочки”

Віталій Козловський втратив батька більше місяця назад. Артист тільки зараз назвав причину, по якій чоловік пішов з життя.
Надя Дорофєєва виконала останню волю загиблого українського захисника, який був її прихильником

Розкуйовджене волосся, втомлений вид і простенький одяг: Дорофєєва показала, як виглядає в реальному житті...

Поза прицілами камер та зацікавленими поглядами шанувальників кожній знаменитості хочеться побути простою людиною, а не відомою зіркою. Надя Дорофєєва показала, як виглядає в реальному житті
Леся Никитюк

Невгамовна Леся Никитюк похвалилася туфлями за кілька тисяч євро, а потім видалила це фото...

Українська телеведуча Леся Никитюк завжди особливої уваги надавала своєму стилю, який в основному зациклений на екстра-міні.

Популярне за тиждень

Популярне