“Жіночий квартал” підсилили доньками Лисого і Ткача: Серафима Кошова співає не згірш старшої сестри Варвари

Євген Кошовий часто тішить шанувальників гарним голосом на сцені "Вечірнього кварталу". З'ясувалося, що татові здібності передалися обом його донькам. Старша Варвара вже продемонструвала співочі таланти. Тепер прийшла черга молодшої Серафими.

Художнім керівником “Студії 95” після Володимира Зеленського став Євген Кошовий. На правах начальства Женя Лисий зміг виставити на сцену власну доньку. Гумористи зняли свіжий випуск “Кварталу”, запросивши чимало зірок – MONATIK, Kola з MamaRika, Злату Огнєвіч й інших.

Серафима Кошова порвала зал

Серафима Кошова дебютувала на сцені

А ще на сцену вийшло зовсім юне покоління – доньки Кошового і Ткача. Для восьмирічної Серафими цей вихід став дебютним. Разом із актрисами з “Жіночого кварталу” дівчатка заспівали щемку пісню про дітей, що чекають на повернення батьків із війни.

Варвара Кошова двічі приходила на “Голос. Діти”

Варвара на 6 років старша за свою артистичну сестричку, але вже встигла засвітитися на всю країну. Старша донька Кошового брала участь у талант-шоу “Голос. Діти”, причому двічі. В 11-річному віці Кошова спромоглася розвернути до себе всі чотири тренерські крісла.

Євген Кошовий з донькою Серафимою

Уперше дівчинка насмілилася показати себе в цьому шоу під час 3 сезону. Тоді вона опинилася у команді Потапа, але дійшла тільки до “боїв”, виконавши з іншими дівчатками пісню Ірини Білик “Маленькая девочка”. Та далі в проєкті залишилася інша учасниця.

Варвара Кошова під час участі в шоу Голос.Діти

Тоді Варя пообіцяла повернутися і згодом дотрималася своєї обіцянки. Удруге виконала на сліпих прослуховуваннях композиції Крістіни Агілери. Від надмірної уваги суддів дівчинка не стримала сліз. Для подальшої участі обрала собі в наставники Джамалу.

Нині у Варі, здається, з’явилися інші пріоритети. Попри юний вік, вона вже засвітила обручку й запевнила, що обов’язково вийде заміж за олігарха.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.