Концерти Ані Лорак у росії відміняються: співачка-зрадниця виправдалася за своє українське походження

Співачка Ані Лорак, боячись залишитись без концертів у росії, почала виправдовуватись за своє українське походження та заявила, що ніколи не допомагала і не буде допомагати ЗСУ.

Співачка Ані Лорак після початку повномасштабної війни в Україні вирішила залишитись жити та працювати у країні-агресорці росії. Саме тому співачка мовчить про війну і робить вигляд, що нічого не відбувається у країні, де вона виросла та побудувала кар’єру. Втім, Лорак “заворушилася”, коли під питання стала її власна кар’єра в росії. Так, нещодавно стало відомо, що мер російського міста Краснодар скасував концерт Лорак у місті і пояснив це тим, що він підозрює, що гроші з концерта Лорак можуть бути передані в Україну.

Ані Лорак три роки приховувала зв'язок з містером Іспанія
Ані Лорак виправдалася за своє українське походження

Після цього Ані Лорак зробила великий допис у своєму Інстаграм-блозі, де почала виправдовуватись за власне походженння та запевняти, що ніколи не допомагала ЗСУ і не має такого наміру.

Аби не втратити свої заробітки в росії, Лорак називає війну конфліктом. Співачка заявила, що ще у 2014 році вона опинилася в дуже незручному для себе становищі і обрала працювати та розвиватися як співачка в росії.

Ультиматум уряду моє власної країни  підштовхнув мене до переїзду в росію, де мене прийняли і я й далі росла як артистка

, – написала Лорак.

Також співачка підкреслила, що ніколи не надавала ніякої військової допомоги і не збирається цього робити.

 

Лорак додала, що розуміє, що навколо неї збирається багато пліток через те, що вона мовчить про війну і не займає жодної із позицій, але вважає це допустимим, адже вона артистка, а не політик.

Чи допоможе такий спітч Ані Лорак продовжити концертний тур по росії наразі невідомо. Втім, цими словами співачка ще більше розгнівала українців.

Ось, що пишуть українські коментатори під дописом Ані Лорак:

  • “Не позиціонувайте себе будь ласка , Українською артисткою, Ви давно нею не являєтеся”;
  • “Для нас, УКРАЇНЦІВ не потрібно продовжувати співати і об’єднувати нас не потрібно, співай для московітов”;
  • “Найбільше розчарування українців це Ані Лорак”;
  • “Думала в нас в країні війна , а виявилось конфлікт, фух аж легше стало”.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?