“Весь майстер-клас поруч із коханкою свого чоловіка”: Маша Єфросиніна вразила історією зі свого минулого

Ведуча пригадала, яка ситуація трапилась з нею на одному з її майстер-класів у минулому. Зірка зізналась, що тоді їй хотілось просто провалитись крізь землю

Нещодавно на YouTube-каналі відомої української ведучої й благодійниці Маші Єфросиніної з’явилось нове відео, в якому знаменитість в дуеті з подругою й колегою розповіла історії зі свого життя. Спецвипуск шоу “Дорослі дівчата” Єфросиніна й Полякова присвятили розповідям про ганебні й дивні спогади з минулого. Одним із таких стала історія зірки українського телебачення про зради чоловіка.

Маша Єфросиніна пригадала, як у минулому дуже багато подорожувала Україною з лекціями на різну тематику, зокрема тренінгами, що стосуються самооцінки та її підняття. На одному з таких майстер-класів відбулась історія, яку несподівано в студії “Дорослих дівчат” пригадала зірка. У кінці тренінгу гості ставили питання й одна з жінок, присутніх на заході, вирішила спитати дещо в Єфросиніної.

Маша Єфросиніна пригадала приголомшливу історію про зради в шлюбі
Маша Єфросиніна пригадала приголомшливу історію про зради в шлюбі

Знаменитість розповіла, що одна з гостей встала з проханням поставити Маші Єфросиніній питання. Відома українська ведуча залюбки вислухала жінку. Вона, своєю чергою, зізналась, як кумедно склалась доля – на той самий тренінг зірки “Підйому” вона могла б і не потрапити. Гостя зазначила, що квиток на захід їй подарували, а зазвичай вона взагалі не відвідує майстер-класи.

Втім, із поваги та любові до подруги, яка віддала їй квиток, вона таки погодилась піти. Проте, цілий день доля натякала, що туди їй йти не варто – то трубу вдома прорвало, то взуття порвалось дорогою до машини, то й автівка взагалі несподівано зламалась. Втім, гостя зазначила, що потрапити на захід для неї вже стало принциповим.

Єфросиніна пригадала цікаву історію з минулого
Єфросиніна пригадала цікаву історію з минулого

У цей момент Маша Єфросиніна очікувала питання, на кшталт: “Я попри все приїхала на ваш тренінг, а ви розповіли мені якісь нісенітниці”. Втім, ймовірно, гості насправді захід сподобався. Виявилось, що річ зовсім в іншому.

“Я так у неї, і що за питання? А вона каже: “У мене до вас питання, от скажіть, будь ласка, що його робити, коли ти все-таки доїхала, приїхала й усвідомила, що весь майстер-клас ти сидиш поруч з коханкою свого чоловіка?”… я стою на сцені, Оля, – звернулась Єфросиніна до Полякової, – і все, що в мене могло рухатись – це білки очей, бо я паралізована була”.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!