Наталія Могилевська розповіла, чому у 47 років незаміжня та не має дітей: чоловіки не витримували

47-річна Наталія Могилевська мала безліч чоловіків, але з жодним із них не змогла побудувати сім'ю. Чому так трапилось, читайте далі в матеріалі.

Наталія Могилевська – відома українська артистка, яка на сцені вже 25 років. Вона і співає, і танцює, і відкриває нові таланти. Здається, в її житті є все: слава, популярність, гроші. Втім, у неї немає найголовнішого – сім’ї.

Наталія Могилевська завжди користувалася попитом у чоловіків і мала безліч романів. Співачка навіть офіційно виходила заміж. Було це майже 20 років назад – у 2004 році. Тоді Наталія пішла під вінець з бізнесменом Дмитром Чалим. Їхній шлюб не прожив навіть і року, не витримавши випробування побутом.

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Дмитро Чалий
Як виглядає колишній чоловік Наталії Могилевської Дмитро Чалий

Наступним, вже цивільним чоловіком Могилевської, став бізнесмен Єгор Долінін. Вони прожили разом 5 років. Наталія виховувала доньок чоловіка від попереднього шлюбу і була щасливою. Розлучилися Наталія і Єгор через ревнощі. Співачка зізнається, що вважає Єгора – найкращим чоловіком у своєму житті і саме з ним вона хотіла побудувати міцну сім’ю і досі шкодує, що не вберегла ті стосунки.

Як виглядають усі чоловіки Наталії Могилевської: Єгор Долінін
Як виглядає колишній чоловік Наталії Могилевської Єгор Долінін

Після Єгора Доліна Могилевській приписували безліч романів, але офіційно вона нікого не представляла на публіку. Зараз співачці 47 років, вона не має ні чоловіка, ні дітей.

В одному з інтерв’ю Могилевська зізналася, що у її самотності є лише її вина. Співачка визнає той факт, що завжди ставила кар’єру на перше місце.

Все життя для мене кар’єра та робота були на першому місці. Я могла спізнитися на побачення з коханим чоловіком і не на годину, а на 5 годин. В результаті всі від цього втомлюються

, – розповіла Могилевська.

Наталія не приховує, що більше всього на світі вона мріє відчути радість материнства. Співачка не розкидається обіцянками, але натякає, що думає про усиновлення.

До слова, 2022 рік приніс для Наталії Могилевської не тільки війну, а й кохання. Так, зараз співачка будує стосунки з таємничим чоловіком на ім’я Валентин. Наталія ще не представляла його на публіку, але запевняє, що дуже щаслива з ним.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!