Павло Зібров привітав наших захисників напередодні великого свята: приємна атмосфера та чудовий настрій

Народний артист України Павло Зібров привітав музичним виступом наших захисників та захисниць напередодні Великодня. Всі відпочили душею та мали чудовий настрій, а також артист носив на руках свою шанувальницю.

Народний артист України Павло Зібров опублікував у своєму Інстаграмі допис, в якому розповідає, що вирішив напередодні прийдешніх свят поздоровити всіх, хто допомагає нашій країні в такий нелегкий час. Музичне вітання лунало для захисників та захисниць, їх родин, волонтерів та медиків. Павло Зібров відзначає, що атмосфера була дуже тепла та приємна, всі підняли бойових дух і ,звичайно, відпочили душею.

Весь концертний зал був повністю зайнятий, всі радо прийшли на таку подію, але найбільше пощастило маленькій шанувальниці Павла Зіброва, адже він носив її на руках та обіймав. Дівчинка не була проти, а навпаки поринула у веселу атмосферу та допомагала артистові виступати.

Це не перший благодійний концерт Павла Миколайовича, він постійно  допомагає військовим та передає кошти на все необхідне. Спочатку повномасштабного вторгнення він з дружиною виїхав до Іспанії, де його друг допоміг йому із житлом, а через декілька днів його зустріли українські волонтери, які запропонували робити концерти. Відповідь довго чекати не довелося і артист активно почав працювати. Із Зібровим зв’язалися організатори з Америки, які також запропонували йому взяти участь у фестивалі, на якому вдалося заробити 30 тисяч доларів за один вечір.

Павло Зібров та його дружина Марина

Не дивлячись, на подавлений настрій він зміг взяти себе в руки та почати працювати заради наших військових, щоб забезпечити їх всім необхідним.

Також Павло Миколайович не став засуджувати артистів, які не пішли за власною ініціативою до ЗСУ, адже хтось має допомагати із тилу.

Він залюбки зустрічається з військовими та підіймає всім бойовий дух, адже лікувати піснею в нього виходить найкраще з усього. Не важливо, де б знаходився артист і в яких умовах йому довелося працювати. Проте є дещо, про що жалкує співак, йому б хотілося повернутися назад у юнацтво та змінити  вид діяльності, бо раніше артист мріяв стати льотчиком і зараз мав би змогу допомагати безпосередньо на фронті.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.