Онкохворій Анастасії Заворотнюк залишилося недовго: 4 роки боротьби з раком підходять до кінця

Вже чотири роки відома російська актриса бореться зі страшною недугою. У мережі з'явилась інформація про реальний стан знаменитості – що насправді коїться із Заворотнюк?

Про цю відому російську акторку чула неймовірно велика кількість людей. Свого часу особливу популярність знаменитості принесла роль у серіалі “Моя прекрасна няня”. Коли здавалось, що зірка буквально на вершині свого особистого щастя, її наздогнала сумна звістка. Коли Заворотнюк дізналась про страшну хворобу, в неї було все – діти, коханий чоловік, чудова кар’єра та визнання.

Вже понад три роки знаменитість бореться з онкологією. Весь цей час поруч із нею найближчі родичі, старша донька й люблячий чоловік. 2019 року зірка російського телебачення дізналась, що в неї рак мозку. Лікарі запропонували експериментальне лікування, а Заворотнюк погодилась. Відтоді ні зіркова родина, ні шанувальники актриси не полишають надій.

Анастасія Заворотнюк вже чотири роки бореться з онкологією
Анастасія Заворотнюк вже чотири роки бореться з онкологією

У перший рік рідних зірки охопив відчай, адже агресивна форма раку не залишала надій. Втім, Анастасія Заворотнюк протрималась чотири роки, й до сьогодні зірка не опускає руки та продовжує свою відважну боротьбу. Це дає надію багатьом фанатам на те, що одного разу вони таки побачать свого кумира в об’єктиві кінокамер знову.

Втім, цієї ж думки не дотримується лікар-онколог Юрій Покровський. Фахівець, намагаючись не давати прихильникам знаменитості марних надій, підготував їх до найгіршого. За словами лікаря, пухлина, розвиваючись, сильно зачіпає структури мозку, чим спричиняє невідворотні наслідки.

“Все сумно та фатально, ми втрачаємо людину. Навряд чи щось допоможе. Я думаю, що залишився місяць, два максимум”, – заявив у коментарі для преси Юрій Покровський.

У мережу просочилась інформація про стан Анастасії Заворотнюк
У мережу просочилась інформація про стан Анастасії Заворотнюк

Слід зазначити, що останнім часом в інформаційному просторі немає ніяких повідомлень щодо поточного стану здоров’я відомої російської актриси. Шанувальники Заворотнюк затамували подих в очікуванні хоч якихось новин.

spot_img

Схожі статті

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!