Чи сумісні Катя Осадча і Юрій Горбунов по гороскопу: зірковому подружжю судилося створити ідеальну сім’ю

Астрологи запевняють, що знак зодіаку людини впливає на її характер та на долю і для того, аби побудувати міцні відносини, потрібно, щоб закохані були сумісні по гороскопу.

Астрологія – наука неточна. Втім,  часто астрологічні прогнози виявляються навіть дуже правдивими, а навіть найзатятіші скептики час від часу перевіряють астрологічні прогнози і сумісність зі своїм партнером.

А чи сумісні по гороскопу одна з найвідоміших зіркових родин Катя Осадча і Юрій Горбунов? Подружжя вважають одними з найміцніших в шоу-бізнесі, адже вони проявляють один до одного любов та взаємоповагу, а що скаже гороскоп?

Катерина Осадча та Юрій Горбунов святкують шість років разом
Чи сумісні Катя Осадча і Юрій Горбунов по гороскопу

Юрій Горбунов і Катя Осадча мають однаковий знак зодіаку Діва. Горбунов народився 24 серпня, а Осадча – 12 вересня. Астрологи запевняють, що така пара сумісна на 75%, а це досить гарний показник. Чоловік і жінка, які мають однаковий знак зодіаку, мають схожий темперамент і характер, тому їм легко знайти спільну мову.

Сумісність у стосунках

Між Дівою чоловіком і Дівою жінкою можуть виникнути відносини. Вони будуть цікаві один одному. Їх обох не можна назвати пристрасними, вони довго придивляються один до одного, але зрозумівши, що перед ними – їхня точна копія, відпускають гальма. Між такими партнерами будуються дуже довірливі стосунки, адже вони знають, що не зрадять один одного. Вони дуже схожі, тож не чекають у стосунках феєрії, чи несподіванки. Для кого, можливо, це скучно, але Дівам подобається така стабільність.

Сумісність у шлюбі

Чоловік Діва і жінка Діва зазвичай укріплюють свої стосунки офіційним шлюбом. Їхнє сімейне життя буде максимально стабільним: вони куплять машину, квартиру, віддадуть дітей до престижної школи. Таке подружжя буде планувати своє життя на багато років наперед, все прораховувати, зважувати всі за і проти. Так, їм знову ж таки інколи може бути скучно один з одним, але вони легко з цим справляються.

Катерина Осадча показала, як виглядає її з Горбуновим будинок
Чи сумісні Катя Осадча і Юрій Горбунов по гороскопу

Робота і бізнес

Напевно, це найпрацездатніший союз з усіх можливих. Жінка та чоловік-Діва працюватимуть не покладаючи рук і вони точно досягнуть висот у своїй справі.

Варто відзначити, що Горбунова і Осадчу зблизила саме робота. Їхній роман розпочався на площадці проєкту “Голос. Діти”, де вони були співведучими.

Проаналізувавши гороскоп сумісності Горбунова і Осадчої, можна відмітити, що він дійсно дуже правдивий і збігається з реальними відносинами між подружжям.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.