“Я йду з МастерШеф”: Ектор Хіменес-Браво вразив прихильників заявою і показав, хто замінить його на проєкті

Ектор Хіменес-Браво – найвідоміший український кулінар колумбійського походження. Вже багато років він являється незмінним суддею шоу "МастерШеф".

Ектор-Хіменес Браво родом із далекої Колумбії та своїм другим домом він вважає Україну. Саме тут Ектор хоче прожити свою старість і він не поїхав з країни навіть після початку повномасштабної війни. Ба більше, Ектор активно волонтерить і допомагає українцям, які цього потребують.

Варто відзначити, що Ектор отримав українське громадянство і є повноправним жителем нашої держави. А все починалося у 2009 році, коли Ектор отримав пропозицію від крупної міжнародної компанії розробити концепцію ресторанів, які планували відкривати у Києві. Після цього проєкту Ектор отримав і інші пропозиції від престижних київських готелів  і розробляв концепцію для їхньої кухні.

У 2011 році на телеканалі СТБ виходить перший сезон кулінарного шоу “МастерШеф”, де Ектор Хіменес-Браво стає суддею. Колумбійський кулінар так сподобався українській аудиторії, що він став незмінним суддею всіх випусків “МастерШеф” з 2011 по 2022 роки. І поки інші судді змінювали один одного, Ектор ніколи не покидав проєкт і був його головною родзинкою.

Ектор Хіменес-Браво чесно розповів, кого кохає
Ектор Хіменес-Браво заявив, що покидає шоу МастерШеф

За допомогою саме цього кулінарного проєкту Ектор здобув славу та всенародну українську любов.

Втім, нещодавно Ектор приголопшив прихильників гучною заявою. У своїх Інстаграм-сторіс чоловік написав:

Більше не можу це приховувати. Я йду з Мастер Шеф…

Ектор Хіменес-Браво заявив, що покидає шоу МастерШеф
Ектор Хіменес-Браво заявив, що покидає шоу МастерШеф

Та виявилось, що кулінар просто жартує. Вже у наступній сторіс чоловік показав, хто ніби-то його замінить. На знімку песик Ектора сидів на суддівському стільці і суворо дивився.

Ектор Хіменес-Браво заявив, що покидає шоу МастерШеф
Ектор Хіменес-Браво заявив, що покидає шоу МастерШеф

Як вам новий суддя?

, – жартома запитав Ектор.

Так, Ектор Хіменес-Браво просто вирішив пожартувати зі своїми прихильниками. Насправді, йти з кулінарного проєкту він не збирається.

До слова, Ектор в Україні займається не лише зйомками “МастерШеф”. Чоловік має ще 2 власних ресторани високої кухні у Києві і кондитерську з авторськими рецептами.

Цікаво, що Ектор вже встиг обзавестись власною нерухомістю в Україні. Так, кулінар має власний будинок в Ірпені, що на Київщині. Саме там він і живе.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.