Головна красуня “МастерШеф” Тетяна Літвінова показала свого 24-річного сина: живе не в Україні, а в Австрії

Екс-суддя кулінарного шоу "МастерШеф" Тетяна Литвинова показала дорослого сина, який живе в Австрії. Хлопцю вже 24 роки і зірковій мамі є, чим пишатися.

Тетяна Литвинова полюбилася глядачам “МастерШеф” своєю жіночністю та витонченістю, окрім, звісно, її кулінарних знань і таланту. Що ж до особистого життя зірки СТБ, то там не все так безхмарно.

Вперше Тетяна Литвинова вийшла заміж після закінчення університету і народила свого єдиного сина Володимира. Однак у 2008 році пара розлучилася. Пізніше вона зустріла другого чоловіка, бізнесмена Ярослава Труханова.

Колишній чоловік судді МастерШеф Тетяни Літвінової
Колишній чоловік судді МастерШеф Тетяни Літвінової

Екс-суддя “МастерШеф” ніколи не транслювала деталей особистого життя на публіці. Виключенням став 2021 рік – розлучення з коханим після 9 років разом. Тетяна не розкрила причину розставання, проте зауважила, що ніхто в цьому не винен і вони залишилися добрими друзями, приймаючи рішення про розірвання шлюбу з важким серцем.

Спільних з Ярославом дітей у Литвинової не народилося, тому її син Володимир залишився єдиною дитиною для зірки.

Вова народився у 1999 році і зараз живе у Відні. Хлопець виїхав до Австрії не через повномасштабне вторгнення, він поїхав набагато раніше на навчання.

Тетяна Літвінова показала свого 24-річного сина, який живе в Австрії
Тетяна Літвінова показала свого 24-річного сина, який живе в Австрії

Нещодавно Тетяна Литвинова неочікувано порадувала шанувальників світлиною з сином. Це вона зробила на його день народження. І хоча Володимир вже дорослий чоловік, зірка СТБ зауважила, що для неї він назавжди маленький хлопчик, який в будь-яку мить може розраховувати на мамину підтримку і прийняття. Цікаво, що Тетяна відмітила: “Мама і тато завжди поряд”. Вочевидь, зі своїм колишнім чоловіком Литвинова залишилась у добрих стосунках і дозволила йому брати участь у вихованні сина.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!